fbpx

Andrzej Duda nie żyje


Subksrybuj nas na Google News

Zmarł były rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu i aktywny działacz kołobrzeskiego Gangu Maluchów, asp. szt. Andrzej Duda. Miał 44 lata.

Kołobrzeski policjant zmarł 31 stycznia 2022 r. Informacja o jego śmierci zaskoczyła zarówno policjantów, z którymi pracował w Kołobrzegu, jak i kolegów z kołobrzeskiego Gangu Maluchów. To stowarzyszenie miłośników Fiata 126p, czyli słynnego “Malucha”. W Gangu Duda udzielał się po przejściu na emeryturę.

“Z głębokim żalem przyjęliśmy informację o śmierci naszego Kolegi asp. szt. Andrzeja Dudy. Pozostawił pogrążoną w smutku rodzinę i bliskich. W imieniu kierownictwa, policjantów i pracowników cywilnych Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu rodzinie, najbliższym i przyjaciołom składamy najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia” — czytamy na stronie kołobrzeskiej policji.

“Jeszcze niedawno pomagałeś”

“Andrzejku, jeszcze niedawno pomagałeś nam wieczorami składać małego Fiata w garażu, wspierałeś nas w organizacji akcji dla WOŚP. Kibicowałeś naszym akcjom, jeździłeś z nami na wspólne gangowe przejażdżki, byłeś z nami zawsze od początku! Do tej pory nie możemy pogodzić się z Twoim odejściem…” — napisali członkowie Gangu Malucha.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
3
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
6
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
2
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments