Organizator słynnej seks imprezy znał Kanthaka? Kowalówka: “Chciał mi obcią*nąć!”


9 comments, 16
Subksrybuj nas na Google News

Asystent posłanki lewicy postanowił zrzucić kurtynę milczenia i zdradza pikantne szczegóły z pewnego wieczoru. „Obciągnąłbym ci” – takimi słowami Jan Kanthak miał się zwrócić do mężczyzny w  krakowskim klubie Kitsch w 2011 roku.

Poseł Kanthak stał się szerzej znany w Polsce po tym, jak wielokrotnie, brutalnie zaatakował społeczność LGBT. Widać, że walka władzy ze środowiskami homoseksualnymi odbija się czkawką.

Po wstrętnych atakach J. Kanthaka wymierzonymi w LGBT+ podjąłem decyzję (nie znoszę hipokryzji i szczucia na mniejszości) o ujawnieniu faktu: przed laty w 2011r. w krk klubie Kitsch Janek – wtedy mi nieznany – wielokrotnie i obcesowo nagabywał mnie swoją ofertą seksu oralnego – napisał na Twitterze Michał Kowalówka, czym wywołał burzę w sieci

Michał Kowalówka swoim wpisem nawiązał do wywiadu, którego Jan Kanthak udzielił w TVN24. Piotr Kraśko w “Faktach po Faktach” próbował skłonić posła Solidarnej Polski do odpowiedzi na pytanie, jakie są założenia rzekomej “ideologii LGBT”, z którą od kilku miesięcy walczy jego ugrupowanie. – Może pan wymienić jej pięć założeń? – dopytywał. Kanthak nie potrafił udzielić odpowiedzi na pytanie.

Środowiska LGBT mają swoje księgarnie, kina, swoje sklepy (…) Ja byłem kiedyś w San Francisco, w dzielnicy Cruz. I byłem świadkiem tego, jak wygląda ta dzielnica. Sklepy mięsne dla ideologii LGBT – stwierdził Kanthak.

Pytany o słowa łódzkiego kuratora oświaty o “wirusie LGBT” polityk odpowiedział: – Kurator odnosił się do wirusa ideologii LGBT. Można być wyznawcą ideologii LGBT, nie będąc członkiem… nie będąc osobą homoseksualną, biseksualną… 

Dziś w Onet opublikował opowieść Davida Manzheleya, gospodarza gejowskiej seksimprezy w Brukseli, w której uczestniczył węgierski europoseł Jozsef Szajer. Manzheley twierdzi, że regularnie organizuje tego typu orgie, a uczestniczą w nich osoby publiczne z wielu krajów, w tym politycy PiS. Czy Jan Kathak mogł poznać kontrowersyjnego mężczyznę? Jak myślicie?

Czytaj także: Jest wniosek Polski o gigantyczną pożyczkę z Unii Europejskiej. 50 miliardów złotych na 15 lat!

źródło: twitter.com


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

9 comments, 16

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
28
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
5
ZABAWNE
WOW WOW
4
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
2
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
89
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
3
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
2
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
tomek
tomek
5 miesięcy temu

I co w tym dziwnego o preferencjach członków PiS pisano nie jeden raz, nawet tych nawróconych na żonę i dziecko lub nawet dzieci. Dzisiaj to najwięksi homofoby i wręcz dewoty. Moim zdaniem raczej to Zespół Hoovera.

Loki
Loki
5 miesięcy temu

Czyżby nowy Vice minister sprawiedliwości?

gibon
gibon
5 miesięcy temu

żydek słodki chuj

Monkton
Monkton
Odpowiedź do  gibon
5 miesięcy temu

I H mu w D

bosman
bosman
Odpowiedź do  Monkton
5 miesięcy temu

ce ha

Endriu
Endriu
5 miesięcy temu

Przecież to normalne dla tych zakłamanych PiSdzielców – Panną byłam , dziecko miałam , ale co to – to nie!! Pewnie niedługo dowiemy się też o partnerach Naczelnika !!!

Pseudonmi
Pseudonmi
5 miesięcy temu

Assassination Nation – film polecam.

joooooo
joooooo
1 miesiąc temu

Kanthak w gejowskiej dzielnicy San Francisko prawdopodobnie szukał czarnego k u t a s a do obciągnięcia w Polsce takich jest deficyt

jorgas
jorgas
Odpowiedź do  joooooo
1 miesiąc temu

nie tylko do obciągnięcia , ale do tłoczenia też