fbpx

Awantura przy punkcie zbierania głosów poparcia dla PiS.


1 comment, 2 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Aktywista PiS zbierający podpisy pod sklepem musiał się ewakuować pod naporem oburzonych obywateli.

W całym kraju trwa akcja zbierania podpisów pod listami poparcia dla komitetów wyborczych. Pod jednym z marketów tuż obok stanowiska PiS, wkurzony sprzedawca ustawił reklamę z napisem “Czekam na wiatr co rozgoni Kaczora i gamoni” Ja twierdzi miał do tego prawo, ponieważ płaci za tą powierzchnię. Ten napis nie był jedyną zmorą sympatyka PiS. Przechodzący ludzie głośno wyrażali swoje niezadowolenie i proponowali mu różne inne miejsca do zbierania podpisów, począwszy od Moskwy a skończywszy na pobliskim kościele.

Najnowszy sondaż

Poparcie dla PiS wynosi 34,5 procent, ale większość z tych osób to ludzie z małych miasteczek i wsi. W dużych miastach gdzie dostęp do wolnych mediów jest lepszy PiS nie ma czego szukać. Według najnowszego sondażu United Surveys dla Wirtualnej Polski rośnie siła Koalicji obywatelskiej, która w tej chwili notuje 31,2 procent poparcia, a za nią Trzecia droga z wynikiem 9 procent i Lewica z wynikiem 7,1 procent. Bardzo dużym zaskoczeniem jest zdecydowany odwrót od Konfederacji która straciła ponad 5 procent i w tej chwili może liczyć na poparcie tylko 7,8 procent poparcia.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 2 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
3
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
3
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
PIS mordował własnych obywateli
PIS mordował własnych obywateli
18 dni temu

Deklaruję że na PIS nigdy nie zagłosuję to wszystko co mogę zrobić by uczcić pamięć pomordowanych przez PIS i lekarzy bezobjawowych przypadkow i chorób przewlekłych. Nie oszukujmy się PIS ma na rękach setki tysięcy dramatów w postaci przedwczesnej śmierci, braku pomocy, medyczne obostrzenia… Politycy PIS zwłaszcza elita Szumowski Niedzielski Kaczyński Duda Morawiecki nie tylko powinni trafić przed Trybunał Stanu ale powinni zostać postawieni przez policję w stan oskarżenia i skazani wyrokiem sądu na dożywocie ponieważ są winni masowych śmierci niewinnych rodaków którzy głosowali na swoich katów.