fbpx

Awantura w Karpaczu. Magda Gessler dała się sprowokować Bustowskiemu, który kazał omijać turystom ten region Polski


9 comments, 6
Subksrybuj nas na Google News

W czasie realizacji programu “Kuchenne rewolucje” doszło do ostrej wymiany zdań, w czasie której Magda Gessler zbyt nerwowo zareagowała na pomówienia Marcina Bustowskiego.

Bustowski uważa siebie za dziennikarza walczącego o zdrową żywność i promocję polskich produktów. Na jego profilu można też znaleźć wiele relacji popierających ruch antyszczepionkowy. Marcin Bustowski starował też do sejmu z ramienia Konfederacji.

Dziś postanowił zrobić relację pod restauracją “Pod Papryką” w Karpaczu, w której nagrywano program “Kuchenne rewolucje”. Marcin Bustowski zarzuca restauratorce, że zachęca do spożywania posiłków w Karpaczu w którym woda nie nadaje się do spożycia, ponieważ normy aluminium się przekroczone o 150%. Związek Magdy Gessler z badaniami wody jest absurdalny, ale na tym etapie widocznie wystarczyło to sympatykowi Konfederacji. Zarzuca jej również promowanie produktów, które mogą być uznawane za niezdrową żywność.

Bustowski zadając pytanie daje do zrozumienia, że zarówno Magda Gessler jak i inny znany z programów kulinarnych Robert Makłowicz używają produktów które nie nadają się do spożycia a wręcz są szkodliwe dla zdrowia.

Bustkowski odradza podróże do Karpacza “Syf, kiła i mogiła”

Surowiec to jeden wielki syf w Polsce – twierdzi Bustowski i dodaje Ja wszystkim gościom Karpacza odradzam tutaj przyjeżdżać bo w żadnhjej gastronomi nie dostaniecie zdrowej żywności, tu jest wszystko kupowane w Tesco i Biedronce, największy syf, kiła i mogiła.

Nie trzeba być wielkim fanem “Kuchennych rewolucji” aby przekonać się, że to zwykłe bzdury. Wielokrotnie w swych programach Magda Gessler na oczach kamer wyrzucała sztuczne ulepszacze żywności. W większości programów stara się również promować lokalne produkty. Restauratorzy odwiedzają wielu lokalnych producentów, których produkty stają się podstawą kuchni.

Wywoływana przez megafon Magda Gessler podeszła do transmitującego wydarzenie Bustowskiego.

Pani Magdo chcielibyśmy z panią porozmawiać, może przestałaby pani oszukiwać- grzmiał z megafonu, dodał – i w ogóle pani się nie odezwała w sprawie trucia Polskich dzieci

Bustowski zarzucił, że Magda Gessler oszukała polskie dzieci – mamy to nagrane -twierdził.

Niech pan weźmie coś na uspokojenie – odpowiedziała mu Gessler i dotykając ręką swoich ust wysłała kilka gestów buziaka.

W trakcie wymiany zdań telefon wypadł na ziemię. Mogło to być efektem ruchu ręką restauratorki. Bustkowski natychmiast podniósł raban że zniszczono mu telefon.

Buskowski – “Ikonowicz jest moim kolegą. Ikonowicz” – “Nie znam gościa i nie chcę znać”

Chcąc skrytykować działalność Magdy Gessler Bustowski powołał się na dobrą znajomość z bratem słynnej restauratorki

Akurat Piotr Ikonowicz jest moim kolegą, tak się zachowuje pani Magda Gessler , zniszczyła mój telefon , spotkamy sie w sądzie, chemiczną żywność pani promuje nic więcej … jest pani skompromitowana, skąd panie bierze do tych rewolucji – słyszymy na nagraniu Bustkowskiego

W komentarzach do transmisji zaprzeczając jakiejkolwiek znajomości odezwał sie wywołany Piotr Ikonowicz, brat Magdy Gessler.

Panie Marcinie, bardzo Pana proszę, żeby się Pan więcej na mnie nie powoływał. Gratuluję sobie tylko, że nigdy Pana nie spotkałem i tak zostanie. – napisał Piotr Ikonowicz

Restauratorzy i hotelarze w Karpaczu oburzeni

W rozmowach z naszym dziennikarzem jedna z hotelarek skomentowała wystąpienie Bustowskiego krótko –

Lokalny człowiek, który robi z siebie pajaca i zbiera od naiwnych ludi pieniądze.

Kolejna właścicielka, która prowadzi w Karpaczy dwie restauracje jest bardzo oburzona słowami Bustowskiego. Woda w Karpaczu jest zdatna do picia i lepsza od butelkowanej. Każdy właściciel restauracji musi wykonywać badania wody co dwa lata więc twierdzenia że woda truje turystów są kłamstwem.

Ja od trzydziestu lat mieszkam w Karpaczu i piję wodę tylko z kranu, więc ja tego nie rozumiem. Turyści są wspaniali ale zdarzają się różni są goście; jeden się naćpa drugi się upije, inny ma nierówno pod sufitem, czwarty z buszu dopiero co wypuszczony – tłumaczy właścicielka restauracji Pohulanka.

Woda w Karpaczu jest bardzo dobra, jak chodzi o smak czy o wszystko. Nic mi o tym nie wiadomo, żeby była jakaś awaria, zakażenie albo cokolwiek. – podkreśla restauratorka. Nikt w Karpaczu nie pije wody z butelek bo ta woda jest smakowo gorsza niż woda tak zwana z kranu – dodała

Każdy przedsiębiorca ma obowiązek badać wodę co dwa lata. To jest wymóg Sanepidu i odrazu Sanepid by to wyłapał. o drugie można sie udać do naszego Miejskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej i poprosić o badania wody bo oni to robią na bieżąco. – mówi dla Gazety Plus Pani Marina Morawska – restauratorka.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

9 comments, 6

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
1
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
1
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
3
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Karpaczanin
Karpaczanin
9 miesięcy temu

Bustowski nie jest sympatykiem Konfederacji jak napisaliście w artykule. Badania wody są podane do publicznej wiadomości i z nich wynika, że są przekroczone dopuszczone normy, a telefon z całą pewnością wytrąciła z ręki agresywna Magda Gessler.

Konrad Włodarczyk
Odpowiedź do  Karpaczanin
9 miesięcy temu

Nie tylko jest symaptykiem ale startował z poparciem Konfederacji do sejmu, te informacje sa dostępne w internecie

Mtd
Mtd
9 miesięcy temu

Kolejny pismak który nie jest obiektywny a wręcz posługuje się kłamstwem co w zawodzie dziennikarza jest wręcz niedopuszczalne bo to on kreuje opiniotwurczosć społeczną. Piszę autor tego gniota tak:Lokalny człowiek, który robi z siebie pajaca i zbiera od naiwnych ludi pieniądze. To drogi autorze pomówienie i obrażanie innych proszę podac która to restauratorka tak powiedziała? Bo w przeciwnym razie fo pana również można użyć tych słów mówiąc że tak mówi o Panu babcia z kibla która pobiera opłaty a fo tego można wxucic wszystkie śmieci i szambo na Pana autora tego gniota. Proszę być xetelnym a nie ktoś powiedział co… Czytaj więcej »

Konrad Włodarczyk
Odpowiedź do  Mtd
9 miesięcy temu

Żeby zarzucać komuś kłamstwo , trzeba mieć na to dowody. Każdy nasz wywiad jest rejestrowany i w razie potrzeby możliwy do przedstawienia w sądzie. Krytycznych opinia pod adresem pana Bustowskiego zebraliśmy o wiele więcej, ale nie będziemy się nad nim znęcać. Wystarczająco sam z siebie dał odpowiedni popis.

Nikkkkkkkkkkkkkkki
Nikkkkkkkkkkkkkkki
9 miesięcy temu

Pan Bydgoski robi szoł karierę obudził się dopiero teraz? Ta żywność sprzedawana jest od 15 lat .Następny karierowicz powołujący się na dzieci.

Hahahaha
Hahahaha
9 miesięcy temu

“W trakcie wymiany zdań telefon wypadł na ziemię. Mogło to być efektem ruchu ręką restauratorki.” Po tym zdaniu przestałam czytać.

Konrad Włodarczyk
Odpowiedź do  Hahahaha
9 miesięcy temu

Na nagraniu z FB nie można jednoznacznie stwierdzić , jak mogła być przyczyna i czy była ona umyślna

alberto
alberto
9 miesięcy temu

Rzeczywiście w telewizji lepiej wygląda, a promuje zdrową żywność.

Gessler vs Bustowski
Gessler vs Bustowski
1 miesiąc temu

Teraz prawie wszystko jest rejestrowane ale większość nie jest rejestrowana a to jest całokształt twórczości. I mając całokształt można wtedy wyciągać trafniejsze wnioski. Moim zdaniem nie ma o co drzeć kotów bo tak samo Gessler jak i Bustowski wykonują swoją pracę. Obie postacie jak wiemy czasem przyciągają konflikty ale ogólnie ich celem jest poprawa jakości i usług. Zamiast więc wchodzić sobie w drogę powinni tego unikać. Tutaj widać niestety że Bustowski jest taki jak zawsze czyli przewidywalny i to samo robi Gessler, która jest przecież znana z rzucania rzeczami. Obie postacie zachowują się dokładnie tak samo przewidywalnie. Obie charakteryzują się… Czytaj więcej »