fbpx

Choroba filipińska Dudy? Ten filmik robi furorę w sieci! [VIDEO]


37
Subksrybuj nas na Google News

Oczy i uszy Internetu skierowane są na konferencję prasową z udziałem Prezydenta Dudy i ministra obrony Mariusza Błaszczaka. Szczególną uwagę internautów zwróciła “rozkoszna” postawa głowy Państwa.

Prezydent Andrzej Duda wielokrotnie powtarzał, że jest zwykłym Polakiem. Jak przyznał w jednym z wywiadów “za kołnierz nie wylewa” i lubi od czasu do czasu spożyć odrobinę alkoholu. – No, alkohol, no… Wie pan, alkohol nie jest w Polsce czymś jakimś nienormalnym. Nie jestem abstynentem. Podchodzę do sprawy normalnie, po prostu. Nie należy przesadzać. Ani w jedną, ani w drugą stronę. – mówił Duda o swojej postawie wobec alkoholu w rozmowie z Bogdanem Rymanowskim.

Kilkusekundowy filmik krążący w sieci przedstawia konferencję prasową podczas której głos zabiera minister Błaszczak. Swoje pochwalne słowa kieruje do rodaków, podkreślając jak ważne jest bezpieczeństwo w ramach sojuszu północno – atlantyckiego. Uwagę skupia mimo wszystko osoba Prezydenta, który przybrał dziwną pozę. Poza “pozycją zamkniętą” Andrzej Duda robił niecodzienne miny, co może wskazywać, że to trudny dzień dla Prezydenta.

Sami zobaczcie!

Internauci wskazują, że Prezydent był także zmęczony w Wołyniu

Prezydent Duda o alkoholu

A Wy co sądzicie o postawie głowy państwa? Czujecie się bezpieczni?

Reagujcie, komentujcie, przekazujcie dalej! 🙂

Czytaj także: Prof. Środa nie wytrzymała! Nazwała “pokrzywdzonego” Tarczyńskiego po imieniu! “Gdyby spadł z poziomu swojej hucpy na poziom swojego rozumu to by się zabił”

Czytaj także: Ziobro atakuje posłankę Lewicy. Za obronę kobiet grozi jej odpowiedzialność karna

źródło: twitter.com


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

37

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
3
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
7
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
1
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
1
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
10
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
4
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments