fbpx

Czy Chiny ukrywają prawdę przed WHO?


19
Subksrybuj nas na Google News

Teraz kiedy teorie spiskowe mnożą się ponad potrzebę, Chiny mogłyby trzymać przysłowiową brzytwę i uciąć wszelkie spekulacje, zamiast tego ChRL prowadzi postępowanie wyjaśniające bez udziału WHO.

Przedstawiciel Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) w Chinach Dr Gauden Galea powiedział SkyNews “jesteśmy świadomi postępowania prowadzonego na terenie Chin, ale na tym etapie nie zostaliśmy zaproszeni (do udziału w nim – przyp. red.)”

WHO, które niedawno znalazło się pod ostrzałem Prezydenta USA Donalda Trumpa otrzymało od Chin dodatkowe wsparcie finansowe, to nie zmienia faktu, że Chiny starają się trzymać WHO na smyczy.

Dr Galea podkreśla w wywiadzie, że “teraz najważniejsze jest, aby taki przypadek się nie powtórzył”

Zwolennicy teorii spiskowych mnożą wysiłki próbując coraz bardziej mętnych teorii. Od kontroli populacji, przez zjednoczony światowy rząd, oraz wojnę hybrydową.
Teorii jest wiele, najpopularniejsza z nich głosi, że wirus został stworzony przez człowieka w ośrodku badawczym w Wuhan, czemu od początku przeczyli naukowcy z całego świata w tym z WHO.
Zaprzeczenia nie zmniejszają jednak popularności tej teorii. Chinom powinno zależeć na jak największej transparentności, oraz wyjaśnieniu drogi mutacji wirusa, który ze zwierząt przeniósł się na ludzi. Zdaje się, że trzymanie Światowej Organizacji Zdrowia, która od początku broniła stanowiska ChRL nie jest teraz rozsądnym posunięciem.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

19

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
1
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ