fbpx

Dramatyczne nagranie popularnej pisarki: To jest skur***yństwo, co dzieje się w Polsce


1 comment, 1 Udostępnienie

Blanka Lipińska to najpopularniejsza obecnie autorka książek w naszym kraju. Jej twórczość nie zyskała admiracji krytyków, niemniej jednak cieszy się gigantycznym zainteresowaniem czytelników. Pisarka znana z kontrowersyjnych, przesyconych seksem książek, sprzedała ponad 2 miliony publikacji na całym świecie, deklasując rodzimą konkurencję. Tym razem jest o niej głośno z powodu wstrząsającego filmu, jaki nagrała spod szpitala w Lublinie, oczekując na pomoc dla swojej babci.

Rozgoryczona Blanka Lipińska stawia ważne pytanie

Blanka Lipińska to jedna z najbardziej znanych nadwiślańskich celebrytek. Poza gigantyczną sprzedażą książek, nie schodzi okładek gazet i serwisów plotkarskich, a jej profil na Instagramie śledzi prawie milion osób. Autorka prezentuje tam kulisy życia prywatnego, a ostatnio przedstawiła internautom swoją babcię. Jednak początkowy optymistyczny nastrój transmisji przybrał z czasem czarne barwy. Koło godziny 12.00 pisarka zakomunikowała widzom, że jej babcia czuła się na tyle źle, że muszą jechać do szpitala. Powodem było utrzymujące się krwawienie z nosa. Lipińska udała się z 85-latką do szpitala w Puławach, jednak medycy w tej placówce nie byli jednak w stanie jej pomóc. W związku z tym rodzina skierowała się do szpitala w Lublinie. Kiedy przybyto na miejsce powiedziano im, że babcia Lipińskiej znowu jest zmuszona stać i czekać przed wejściem. Tego było już za wiele wściekłej pisarce. Zirytowana nagrała relację z tego miejsca, gdzie przedstawiła wiele krytycznych uwag wobec sytuacji w służbie zdrowia.

– Ja się teraz pytam, gdzie są te wszystkie moje pieniądze, które ja płacę na służbę zdrowia, gdzie generalnie jest w ogóle polska opieka? – pytała rozgoryczona Lipińska. – Pierwszy raz w życiu, bo ja w Warszawie, mam tylko prywatną opiekę medyczną i dlatego właśnie mam prywatną opiekę medyczną, żeby do takich sytuacji nie dochodziło. Także, trzymajcie kciuki za babcię. Babcia jest w ogóle cała we krwi i powiem wam, to jest po prostu zwykłe sku***syństwo, to co się dzieje w Polsce – wykrzyczała do kamery pisarka. Tym samym warto zapytać, jak panująca sytuacja ma się do rządowej wersji o “zwiększeniu środków na służbę zdrowia”? Istnieje wiele namacalnych dowodów, że sytuacja wcale nie wygląda tak różowo, jak próbuje się ją prezentować w Ministerstwie Zdrowia. Dramatyczne nagranie z Blanką Lipińską i jej babcią możecie zobaczyć poniżej.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
5
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
2
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
3
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Pluton egzekucyjny dla rządu dobrej zmiany
Pluton egzekucyjny dla rządu dobrej zmiany
13 dni temu

Prawda jest taka że faszystowski rząd pisowców obchodzą bardziej trupy smoleńskie i prawie 100 letnie trupy z II wojny światowej. Żywym natomiast zgotowali piekło. Zbrodniarz wojenny Płaszczak Macierewicz Kamiński Ziobro Szumowski Niedzelski w normalny państwie zostali by postawieni przed plutonem egzekucyjnym. Niestety cała ta siła militarna to para w gwizdek straszak na bezbronnych cywili. Rząd zawłaszczył państwo inwestuje w resorty siłowe i kluczowe resorty opieki zdrowotnej ale uwaga nie w celu leczenia Polaków a w celu wzbogacenia lekarzy i złodziejskich skorumpowanych ministrów słóżby zdrowia. Po PRL nigdy nie sądziłem że czasy komuny wrócą a jest wręcz znacznie gorzej. Niech mnie… Czytaj więcej »