fbpx

Dworczyk ma rozdwojenie jaźni? Straszy mandatami w Sylwestra, a teraz udziela niepokojących odpowiedzi!


2 comments, 4 Udostępnienia

Kilka dni temu Szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Michał Dworczyk, twierdził, że osoby, które nie będą się stosować do obostrzeń w noc sylwestrową zostaną ukarane mandatem przez funkcjonariuszy policji. Dziś, w wywiadzie dla RMF FM bardzo oszczędnie i wymijająco odpowiedział na pytanie o karach w Sylwestra.

W czwartek 17 grudnia Minister Zdrowia Adam Niedzielski przedstawił nowy plan obostrzeń na grudzień oraz styczeń, w który znalazły się ścisłe obostrzenia podczas nocy sylwestrowej. Jest to między innymi zakaz przemieszczania się od 19.00 do 6.00 rano na terenie całej Polski. Prawnicy stwierdzili, iż owe obostrzenie jest niezgodne z prawem, a sądy będą uniewinniać w tej sprawie o czym przeczytasz TUTAJ.

To po prostu dodatkowe obostrzenia

W dzisiejszej porannej rozmowie Dworczyka z Robertem Mazurkiem dla RMF FM, Szef Kancelarii Premiera został zapytany o tzw. “narodową kwarantannę” i czy policja będzie “wlepiała” mandaty osobom, które postanowią wyjść z domu między 19.00 a 6.00.

– To określenie nieco na wyrost. Są to po prostu dodatkowe obostrzenia – mówi Dworczyk odnośnie “narodowej kwaranatnny”, ale nie o mandatach.

Ponieważ odpowiedź była zwięzła i nieprecyzyjna, dziennikarz ponownie zadał pytanie na co Dworczyk odpowiedział:

“Wszystkie służby, które są do tego uprawnione będą podejmowały interwencję nie przez złośliwość czy chęć zrobienia komuś przykrości, ale przez to, że musimy zrobić wszystko, aby nie doszło do trzeciej fali zachorowań”

W związku z tym, iż dalej odpowiedź była bardzo wymijająca Robert Mazurek spytał Dworczyka trzeci raz o to samo. – Będą podejmowane interwencje, jeśli będą przepisy wprowadzone, w związku z pandemią łamane – odpowiedział.

Nie brzmi to jasno, konkretnie, ani przekonywająco. Zdaje się, że sam Dworczyk, nie wie co mówi ani czy i jeśli przepisy będą wprowadzone…

Źródło: RMF FM

Zobacz też: Szokujące wystąpienie wiceministra! Uważa, że łamanie obywatelom rąk przez policję to prawidłowe działania!

Wielka awantura! Biden opublikował szyderczy filmik z Agatą Dudą – Video


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 comments, 4 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
europ
europ
1 rok temu

pan dworczyk ma tak od urodzenia

acdc
acdc
1 rok temu

no tak,może być łamanie rączki na początek a później się zobaczy…