fbpx

Dyrektor ZDK pijany za kierownicą! Twierdzi, że zjadł ciasto nasączone spirytusem


2 comments, 1 Udostępnienie
Subksrybuj nas na Google News

Funkcjonariusze z Łukowa zatrzymali do kontroli auto, którym jechał dyrektor Zarządu Dróg Miejskich w Łukowie. Badanie trzeźwości wykazało, że Marek W. był pod wpływem alkoholu. Zatrzymany tłumaczył, że “zjadł ciasto nasączone spirytusem”.

Podczas rutynowej kontroli drogowej 9 listopada przy ulicy Siedleckiej w Łukowie policjanci zatrzymali do kontroli służbowe auto Marka W. Mężczyzna został przebadany alkomatem. Wydmuchał 0,8 promila.

W wyniku badania alkomatem, policjanci stwierdzili, że mężczyzna był w stanie nietrzeźwości. Marek W. miał w organizmie 0,8 promila alkoholu. Zatrzymaliśmy jego prawo jazdy. Sprawą zajmie się prokuratura – relacjonuje Maciej Zdunek z łukowskiej policji, cyt. przez “Dziennik Wschodni”.

Dyrektor Zarządu Dróg Miejskich w Łukowie tłumaczył, że tego dnia nie zjadł śniadania, a przed tym jak zatrzymała go policja, był na spotkaniu służbowym, na którym został poczęstowany ciastem nasączonym spirytusem.

– Zjadłem tam ciasto nasączone spirytusem i baryłkę z likierem. Kilka minut później wsiadłem do auta i zostałem zatrzymany. A efekt jest jaki jest, trudno dyskutować z faktami – tłumaczy się Marek W. (“Dziennik Wschodni”).

Burmistrz Łukowa Piotr Płudowski nie wyciągnął jeszcze konsekwencji

“Jesteśmy na etapie analizy, jakie możliwości dają nam przepisy, aby sytuację rozwiązać. Od osób na pewnych stanowiskach, zarówno na szczeblu centralnym czy samorządowym, oczekuje się więcej” – komentuje burmistrz.

Urzędnicy, którzy mają w naszym mieście odpowiadać za bezpieczeństwo na drogach powinny prezentować wyższy poziom. To naganna rzecz, że kierowcy wsiadają do auta po spożyciu alkoholu. Pijani kierowcy wiozą śmierć. Nie ma mojego przyzwolenia na takie zachowania” – podkreśla Płudowski w rozmowie z “Dziennikiem Wschodnim”.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 comments, 1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
3
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
bolo
bolo
6 miesięcy temu

Ja chcę tego ciasta……

emeryt
emeryt
6 miesięcy temu

to urodzony pisowiec