fbpx

Działaczka PiS tłumaczy się z lodów Tuska. “Sprawia mi przyjemność takie przeciąganie kijem po kratach”


1 comment, 2 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Pani Małgorzata Jacyna-Witt, przewodnicząca klubu radnych PiS w sejmiku województwa zachodniopomorskiego, która “ujawniła”, że przewodniczący Tusk, będąc na wakacjach w Chorwacji spożywał lody, postanowiła “merytorycznie” odpowiedzieć wszystkim, którzy rozpowszechnili niefrasobliwą zaczepkę.

Przypomnijmy, polityczka Kaczyńskiego opublikowała zdjęcie przewodniczącego, który spaceruje po mieście z kubkiem lodów w ręku i dołączyła do niego kąśliwy wpis.

– Tymczasem Donald Tusk na urlopie w Chorwacji je lody. Każdy robi to co umie – napisała

Dumna ze swojego wysiłku intelektualnego przewodnicząca nie odpuściła fali negatywnych komentarzy internautów pod jej wpisem. Postanowiła cynicznie odpowiedzieć na szereg zarzutów o brak logiki, merytoryki i dziecinność w publicznych wypowiedziach

– Wrzucam coś o Donaldzie Tusku i po pewnym czasie następuje nalot zygzaków, gwiazdek i Jadziek na mój profil. Nie chce mi się blokować, a nawet wręcz przeciwnie. Sprawia mi przyjemność takie przeciąganie kijem po kratach – stwierdza.

Komentarze internautów:

– Kijem po kratach? Nic z tych rzeczy, jedynie obnażyła Pani swoją głupotę. Widać tylko to Pani umie.

– Pani pracuje dla Polski i Polaków. Wszystkich, również dla tych, którzy na pis nie głosowali. I kultura tym wszystkim ludziom należy się z Pani strony jak psu buda. Bo my wszyscy Panią utrzymujemy. A co dostajemy? Złośliwość i chamstwo z Pani strony. Wstyd.

– Przecież ten tweet słabo o Pani świadczy a nie o Panu Tusku. No chyba, ze widzi Pani coś złego w wyjeździe na wakacje i zjedzeniu lodów. Prezesa podczas wakacji w zachodniopomorskim musi wszędzie Brudziński za rękę prowadzić bo sierota by się zgubił.

– To nie jest przeciąganie kijem po kratach. Pani sama się ośmiesza prezentując swój marny poziom. Podniecona, ze inni są wkurwieni. typowo pisowskie..jaraja was porażki innych a u siebie katopatologia kwitnie jak wiśnia w japoni..wasza hipokryzja przed brama Piotrowa bardzo szybko zamieni się błaganie i żałowanie.. niestety będzie za pozno


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 2 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
4
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
europ
europ
1 rok temu

może kilka sesji onanizowania zaspokoi twóją chuć i przyjemność bo widzę pierwsze oznaki zboczenia seksualnego w postaci przeciągania kija po gaciach