Furgonetka antyaborcyjna fundacji Kai Godek podpalona w Warszawie


3 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

TVN Warszawa pokazał podpaloną furgonetkę antyaborcyjną zaparkowaną naprzeciwko Szpitala Bielańskiego. To ten sam samochód który jeździł po warszawie i był często blokowany. Teraz szybko na ulice nie wyjedzie.

– W nocy z piątku na sobotę przed godziną trzecią strażacy otrzymali informację o palącej się furgonetce. To samochód marki Daewoo Lublin. Był zaparkowany przy ulicy Marymonckiej – powiedział dla TVN Warszawa w niedzielę Łukasz Płaskociński ze straży pożarnej

Z opisu reportera TVN Warszawa Artura Węgrzynowicza, który oglądał nadpalona furgonetkę wynika że pożar objął prawe nadkole. Rozbity został też jeden reflektor, a na części ładunkowej znajdowały się wulgarne napisy kierowane do Prawa i sprawiedliwości.

Jak zaznaczył, na szybie od strony pasażera, ktoś zostawił także naklejkę “W imię matki, córki i umiłowanej siostry: wara od kobiet! #STRAJKKOBIET”. – Z przodu widać też charakterystyczną błyskawicę – dodał reporter . Dziś po samochodzie ani śladu.

Po niesławnym orzeczeniu TK, który prawie całkowicie zakazał aborcji w Warszawie codziennie odbywają się protesty spacerujących młodych ludzi. Wczoraj relacjonowaliśmy spacer który sparaliżował całe centrum. Dziś również będziemy na bieżąco.

Czytaj także: Duda musi odejść. Czarna zaraza. Młodzież pod Warszawską Kurią – jesteśmy tam.

Źródło TVN WARSZAWA


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

3 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
11
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments