Giertych ciężko chory! Lekarze z USA zalecili ciężki zabieg na sercu. “To wynik akcji CBA”


2 comments, 2 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Roman Giertych poinformował na Twitterze, że jego stan zdrowia uległ znaczącemu pogorszeniu. Mecenas konsultował swój stan zdrowia z profesorem kardiologii ze Stanów Zjednoczonych. Ten niestety według Giertycha, nie ma dla niego dobrych wiadomości.

Lekarz dał mu zrozumienia mecensaowi iż jego kłopoty zdrowotne mogą być wynikiem akcji CBA w połowie października. Podczas gdy funkcjonariusze przeszukiwali dom mecenasa, ten zasłabł i został przewieziony do szpitala.

Z jego relacji wynika, że wydarzenia z 15-go października w domu Giertychów odcisnęły spore piętno na zdrowiu fizycznym znanego prawnika.

Szaleńczy atak Święczkowskiego na sądy ma miejsce dzień po tym, jak dowiedziałem się z podjętej za granicą konsultacji profesora kardiologii (z USA), że czeka mnie trudny i kosztowny zabieg na sercu. I że zdrowie zabrała mi akcja CBA w październiku – napisał mecenas na Twitterze. 

Przypomnijmy, że Bogdan Święczkowski – pierwszy zastępca Ziobry, udzielił wywiadu “Rzeczpospolitej”, w którym stwierdził, że ma mocne dowody przeciwko Romanowi.

Mamy mocne dowody przeciw mecenasowi G. Kuriozalne orzeczenia sądów dotyczące braku zastosowania środków zapobiegawczych wobec podejrzanych utrudniają postępowanie, ale go nie uniemożliwiają i nie powstrzymają – przekonywał wice prokurator generalny.

źródło: se.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 comments, 2 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
5
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
1
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
5
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
3
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
europ
europ
2 miesięcy temu

widać jego chora obsesja zabijania nie opuściła go pierwsza była Barbara Blida teraz Roman Giertych

lolek
lolek
Odpowiedź do  europ
2 miesięcy temu

No i Lepper .