fbpx

Giertych sieje strach wśród żurnalistów z TVP. Mecenas ma dla nich radę


4 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Radziłbym panu Adamczykowi zrealizować to orzeczenie (które już otrzymał). Wiem, że manierą przedstawicieli PiS jest ignorowanie orzeczeń kolejnych sądów w mojej sprawie, ale czas pokaże że jest to kosztowna strategia. I jeszcze jedna rada: proszę już zbierać na wpłatę.– napisał mec Giertych do redaktora Adamczyka

Dzisiejszy wpis Romana Giertycha wraz z załączonym postanowieniem sądu jest dopiero wstępem przed tym co może czekać pracownika TVP. Sprawa ma związek z bezprawnym zatrzymaniem mecenasa do którego doszło pod koniec ubiegłego roku. Po tym jak Adamczyk zamieścił wpis na Twitterze o treści :

Pewien mecenas, który miał mieć końskie zdrowie, a jednak zemdlał na zawołanie, próbuje teraz przekonać, że kupno willi we Włoszech, defraudacja 92 mln zł i przyjęcie wielomilionowych korzyści finansowych nie mają żadnego znaczenia, bo teraz trzeba zrobić ukraiński Majdan…” – napisał na Twitterze dziennikarz TVP Michał Adamczyk, tym samym nawiązując do zatrzymania Romana Giertycha.

Sytuacja Adamczyka nie rysuje się kolorowo, choć nadzieja na ratunek jest cały czas w tak zwanej reformie sądownictwa. Przypominając słowa klasyka “Sąd, Sądem a sprawiedliwość musi być po naszej stronie” Na dzień dzisiejszy Sądy nie zostawiły suchej nitki na dowodach zebranych przez prokuraturę, które rzekomo miały argumentować zatrzymanie Giertycha. Lecz do końca sprawy zapewne jeszcze trochę czasu upłynie, wyrok może być nieprzewidywalny tak jak nieprzewidywalna jest sytuacja w naszym kraju.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

4 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
12
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments