fbpx

Jakimowicz chce, żeby Straż Graniczna strzelała do uchodźców [VIDEO]


2 comments, 3 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Jarosław Jakimowicz robi zwrotną karierę w mediach zarządzanych przed Jacka Kurskiego. Aktor znany z tego, że najpierw coś robi, a dopiero później myśli (np. historia z publicznym wyświetleniem handlu 12-latką, za którą ściga go teraz prokuratura) po raz kolejny zasłynął z szokującej wypowiedzi na antenie TVP.

– Kiedy służby, np. te graniczne będą mogły otworzyć ogień, do tych którzy atakują? – rzucił Jakimowicz. Prawdopodobnie nawiązał do filmu, gdzie migranci rzucali gałęziami w samochód Straży Granicznej, udostępnionego niedawno w sieci. Jego narrację przerwał prowadzący Michał Rachoń. – Daj spokój, oby się nigdy nic takiego nie stało, oby się nigdy nic takiego nie wydarzyło – skontrował gwałtownie.

Jest to chyba pierwszy znany przypadek w historii 3 RP, kiedy ekspert mediów publicznych wyraża oczekiwanie strzelania do ludzi. Byłoby to haniebne nawiązanie do czasów pacyfikacji kopalni “Wujek”, czy protestów na Wybrzeżu w 1970 roku. Zgodnie z prawem, użycie broni palnej może się odbyć wyłącznie w momencie zagrożenia życia funkcjonariuszy, ale nie z powodu forsowania granicy. Czy Jakimowicz poniesie jakieś konsekwencje i zniknie z anten rządowej telewizji? Biorąc pod uwagę, że ławka “ekspertów” jest tam wyjątkowo krótka, a włos mu z głowy nie spadł nawet z powodu haniebnej historii związanej z dzieckiem, które zamierzał kupić, można mieć co do tego wątpliwości. Zdumienie może też budzić fakt, że gwiazda “Młodych wilków” słynie z gorliwego manifestowania religii katolickiej. Jak to się ma do wypowiedzianych na antenie słów?


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 comments, 3 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
9
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
degrengolada w tvp
degrengolada w tvp
6 miesięcy temu

strzelać ,najpierw do uchodżców,później do demonstrantów ? ten człowiek o nazwisku J. powinien być za te słowa wywalony z tv na zbity pysk ! tego słucha młodzież,ludzie starsi ..wstyd…

europ
europ
6 miesięcy temu

a my chcemy żeby służby strzelały do jakimowicza i jego rodziny niech zobaczy zanim padnie jak giną jego bilscy