fbpx

Jakimowicz znowu to zrobił! Kolejna wulgarna akcja gwiazdy TVP


5 comments, 3 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Jarosław Jakimowicz to jedna z flagowych postaci rządowej telewizji, posiadająca pozycję, jaką może mu pozazdrościć wielu pracowników tej stacji. Aktor znany z “Młodych wilków” nie zniknął z anten, nawet mimo zarzutów z paragrafu handlu dzieckiem o podtekście pedofilskim, badanych przez prokuraturę. Jakimowicz nie przestaje szokować swoim zachowaniem, wyznaczając niespotykane w cywilizowanym świecie standardy podejścia do ludzi. Tym razem błysnął chamstwem, atakując samorządowca z Płocka.

Jarosław Jakimowicz to jeden z ulubieńców Jacka Kurskiego, tolerującego jego wszystkie wybryki. Gwiazda TVP jest całkowicie bezkarna i nie ponosi nawet najmniejszych konsekwencji, mimo iż w ostatnim czasie obraziła i poniżyła wiele osób. W tej grupie znalazł się m.in. Jerzy Owsiak, żona Tomasza Sekielskiego, mniejszość LGBT i uchodźcy na granicy z Białorusią, wobec których namawiał do użycia ostrej amunicji. Zachowanie Jakimowicza wywołuje powszechne oburzenie, nawet wśród żelaznego elektoratu rządowego. Mimo to, nadal bryluje on w rządowych mediach, których ustawowym obowiązkiem, przynajmniej w teorii, jest “szerzenie misji”.

Akor znowu przypomniał o swoim istnieniu i jak zwykle w stylu, do którego zdążył już wszystkich przyzwyczaić. Jakimowicz zaatakował Michała Sosnowskiego, znanego z współorganizowania protestów na stacjach Orlenu w Płocku. Gwiazda TVP weszła z nim w konflikt, broniąc cen paliw w Polsce na tle Norwegii. Od słowa do słowa ich dyskusja zrobiła się coraz ostrzejsza, aż Jakimowicz przeszedł do wulgarnego ataku ad personam. – Widziałeś swój profil? Ten nos masz jak diabeł kut**a – wypalił Jakimowicz na Facebooku, po czym zablokował oponenta, uniemożliwiając mu odpowiedź.

Jego wiadomość została upubliczniona i spotkała się z wieloma krytycznymi komentarzami. – Prowadzący TVP wypisuje do obcych ludzi zdania w stylu: “nos masz jak diabeł kut**a”. I nikomu to nie przeszkadza. Co więcej, rząd zmusza nas, byśmy de facto z własnej kieszeni płacili takim Prowadzącym TVP wysokie pensje. Oto abstrakcja, w jakiej tkwimy od 2015 r. w Polsce – podsumował jego akcję Janusz Schwertner z Onetu.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

5 comments, 3 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
4
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
1
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
22
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
5
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
grzegorz
grzegorz
11 miesięcy temu

Jest katolikem oni odstawiają gorsze rzeczy Wiem bo mam takich jakimowiczów na codzeń.

Grazka
Grazka
Odpowiedź do  grzegorz
11 miesięcy temu

Nigdy nie powinno TO! mieć miejsca publicznie

Czerwony robotnik
Czerwony robotnik
11 miesięcy temu

To jest jedyny komentarz…🤮🤮🤮

grucha
grucha
11 miesięcy temu

co z takim ch…m można zrobić???

Facebook więzienne narzędzie nienawiści
Facebook więzienne narzędzie nienawiści
11 miesięcy temu

Portale społecznościowe to współczesne narzędzie polityczne do wylewania z siebie żółci dyskryminacji rasizmu. Portale społcznościowe powinny być miejscami wolnymi od polityki. Przestrzenią dobrych relacji, kultury, humanizmu. Po drugiej stronie jest człowiek najgorsze jest to że te narzędzia łatwo dostępne i popularne mają olbrzymią siłę rozprzestrzeniania i upubliczniania chamstwa plotek wulgaryzmow braku kultury szacunku empatii. Bardzo łatwo wywołać burzę bo ktoś coś tam powiedział i zaraz rusza lawina ogólnopolskiej krytyki bo jakiś czereśniak chce się np. przypodobać pracodawcy. Typowi sprzedawczycy i prostytutki internetowi.