Jamróz przeprasza, że nazwał Dulkiewicz dzi*ką! “Byłem pod wpływem emocji, nie wiedziałem, że na zdjęciu jest prezydent Gdańska”


2 comments, 5
Subksrybuj nas na Google News

Przepraszam wszystkie osoby, które poczuły się urażone moimi słowami. Komentarz został już usunięty. Jak już wspomniałem, napisałem go pod wpływem emocji. Nie wiedziałem, że na zdjęciu jest prezydent Gdańska – powiedział w czasie drugiej rozmowy z Onetem radny PiS Jarosław Jamróz. (o sprawie piszemy – TUTAJ)

Gdy sprawa ujrzała światło dzienne Jarosław Jamróz nie chciał nikogo przepraszać. Zbył dziennikarzy Onetu stwierdzając, że nie ma żadnej sprawy. Jednak kilka godzin później pisowski radny skontaktował się z Onetem i poprosił o rozmowę.

“Przepraszam wszystkie osoby, które poczuły się urażone moimi słowami. Komentarz został już usunięty. Jak już wspomniałem, napisałem go pod wpływem emocji. Nie wiedziałem, że na zdjęciu jest prezydent Gdańska”

Posłanka Lewicy Monika Pawłowska uważa, że Jarosław Jamróz powinien złożyć pisemną rezygnację z zajmowanej funkcji oraz złożyć mandat radnego. Zapowiedziała, że jeszcze dziś wystosuje pismo do przewodniczącego Rady Miasta Kraśnik z prośbą podjęcie działań wobec niego.

“To było spowodowane emocjami, gdzie w czasie strajków były używane nieocenzurowane słowa w kierunku polityków PiS. Akurat nie skojarzyłem tego z prezydent Gdańska. Nie wiedziałem, że to ona”

źródło: onet.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 comments, 5

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
8
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
2
ZABAWNE
WOW WOW
1
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
2
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gucio
Gucio
2 miesięcy temu

Jamroz – nie zamieszczaj wpisów po pijaku. Jak ci odwala to ubliżaj swojej żonie jeżeli jeszcze ją masz chamie.

homohominilupus
homohominilupus
2 miesięcy temu

Jakie to ma znaczenie, kto był na tym zdjęciu? Była kobieta i żaden facet nie mał prawa odezwać się w taki sposób, a co dopiero radny miasta. Emocje? Na stadionie są może okay, ale w domu, przy klawiaturze już nie…