Jan Pietrzak: “Warszawiacy to ekipa Bieruta i Jaruzelskiego, dostali za darmo mieszkania i się rozmnożyli!”


3 comments, 3 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Jan Pietrzak dał wczoraj upust swojej frustracji na antenie TVP Info. W kuriozalnej wypowiedzi stwierdził, że kołki wbijane w warszawskie ulice to współpracownicy PO, a elektorat Trzaskowskiego wywodzi się z ekipy komunistycznych władz PRL-u“dostali mieszknia i się rozmnożyli”.

Jan Pietrzak to znany satyryk, który od lat angażuje się w życie polityczne. W dniu wczorajszym był gościem Michała Rachonia w “Jedziemy” na antenie TVP Info. Fragment programu został opublikowany na Twitterze. Pietrzak zaczął od narzekania na sytuację warszawskich kierowców, którzy jego zdaniem nie mogą nigdzie zaparkować przez liczne słupki ograniczające.

Z komunikacją jest dramat. Warszawa została zakołkowana dokładnie. Osiem lat rządów pani Gronkiewicz-Waltz polegało na wbijaniu kołków, najpierw co dwa metry, później co pół metra. Te kołki, paliki, słupki to są najwięksi “współpracowniki” tej całej Platformy – mówił Pietrzak ku uciesze Rachonia.

Pietrzak kontynuował swoją wypowiedź, biorąc na celownik warszawiaków i wyborców Rafała Trzaskowskiego.

Te paliki dlatego wsadzali, że znajoma firma tłucze paliki. Kupił se gość taką maszynę i należy do Platformy Obywatelskiej, i oni co roku miliony kołków wbijają w warszawskie ulice – ciągnął Pietrzak. Po tym zarzucie Rachoń próbował obrócić to w żart, bo “paliki nie mają powiązań partyjnych

“Elektorat Warszawy to są kolejne pokolenia ludzi sprowadzanych do Warszawy. Ekipa Bieruta przyjechała, dostała mieszkania i się rozmnożyła. Ekipa Gomułki przyszła, została za darmo mieszkania i się rozmnożyła. Gierek przywiózł ze Śląska dziesiątki tysięcy ludzi, dostali mieszkania za darmo i się rozmnożyli. Jaruzelski naściągał nam pułkowników, generałów, dostali mieszkania za darmo i się rozmnożyli. I to jest elektorat Trzaskowskiego – stwierdził satyryk.”

Czytaj także: Ekolog WWF obala kłamstwa PiS ws Czajki: Ścieki w Wiśle to nie ekologiczna bomba, to nawóz dla rzeki!


GAZETA PLUS.PL – Jesteśmy tu dla Was! Komentujcie i udostępniajcie!!!


źródło: wp.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

3 comments, 3 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
5
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
1
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
11
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
2
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
2
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Yaris 1.0 full opcja
Yaris 1.0 full opcja
1 miesiąc temu

Dyrdymały.
Napiszcie coś lepiej o leszku niedłgu Cz. Przelom w sledzctwie GetBack

Bidskup
Bidskup
1 miesiąc temu

Pietrzak – to jeden wielki bełkot.

europ
europ
1 miesiąc temu

takie prawaki to ludzie z ekipy klerykalnej która też się rozmonożyła jak szarańcza bo pozytku z nie ma tylko pasożytnicza szkoda