fbpx

Jest spięcie! Kaczyński wściekły. Ma stracić posłankę!


1 comment
Subksrybuj nas na Google News

Jarosław Kaczyński jest niepocieszony. Przytłoczony wewnętrznymi konfliktami z zjednoczonej prawicy tylko z nazwy, prezes ma stracić jedną ze swoich klubowych posłanek – Annę Marię Sierakowską, która ostatnimi czasy flirtuje z Ziobrystami. W czasie, gdy Jarosław ledwo spina większość okazuje się ma dojść do transferu pomiędzy zwaśnionymi koalicjantami. Kością niezgody mają być działania władzy w sprawie obostrzeń pandemicznych i szczepień. Oficjalnie – a jak jest naprawdę? Te pytanie zostaje niestety bez odpowiedzi.

Z nieoficjalnych ustaleń Salon24.pl wynika, że Anna Maria Siarkowska zostanie posłanką Solidarnej Polski

Posłanka Siarkowska w rozmowie z Salon24.pl nie chciała potwierdzić naszych informacji, ale też im nie zaprzeczyła. Szczegóły jej transferu są bowiem jeszcze dopinane. Tak wynika z naszych rozmów w Solidarnej Polsce – czytamy na portalu.

W kuluarach mówi się, że prezes Kaczyński bardzo się zdenerwował odejściem posłanki, która stanowi dla niego wartość dodaną w większościowej układance.

Flirt posłanki z partią Zbigniewa Ziobro był widoczny wczoraj na Twitterze. Słynny Janusz Kowalski upublicznił zdjęcie z posłanką Sierakowską z podróży. Chciałoby się rzec: Dream Team !


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
9
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ann
Ann
3 miesięcy temu

Co za różnica czy ta PiSdeczka będzie pod Kaczyńskim czy pod Ziobrą?