fbpx

Oburzenie w sieci po słowach Kaczyńskiego o euro [VIDEO]


3 comments, 3 Udostępnienia

To co Kaczyński powiedział w sobotę w Białymstoku nie mieści się już nawet w kategoriach kłamstwa, czy manipulacji. To dowód na odrealnienie i szaleństwo jednego “małego człowieka”, który rządzi nami od siedmiu lat. To dowód na to, że tę władzę trzeba pogonić jak najszybciej i nie dopuścić, by nigdy już nie odzyskała władzy. Internauci są oburzeni, czego dają wyraz w mediach społecznościowych. Kaczyński zdecydowanie odleciał, a uwierzyć mu mogli tylko skrajni widzowie TVP INFO, sekciarze PiS zapatrzeni w prezesa jak obrazek.

Odpowiedzią na wielką galę Platformy Obywatelskiej w Radomiu była konferencja Jarosława Kaczyńskiego w Radomiu. Podczas spotkania Kaczyński “wielki strateg” zaczął mówić o euro. Chodzi o porównywanie kursu euro do złotówki, co według prezesa jest nie dopuszczalne.

W Niemczech Euro jest warte mniej niż 3 złote

Kurs euro w sobotę 2.07.2022 to 4,69 PLN i jest do jedyna rzeczywista wartość w stosunku do polskiego złotego. Prezes PiS jednak twierdzi inaczej. Według Kaczyńskiego euro jest znacznie mniej warte niż 3 złote, przez co Niemcy nie są wcale bogatszym krajem od Polski. Wszystko oczywiście dzięki rządom PiS.

“Tak to się zmienia pod naszymi rządami i dzięki naszym rządom”


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

3 comments, 3 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
3
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
15
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
7
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
kociewiak
kociewiak
1 miesiąc temu

Totalny glupek

Kaczyński topi Polskę w szambie
Kaczyński topi Polskę w szambie
1 miesiąc temu

Choroba psychiczna to raczej usprawiedliwienie. W tym zawodzie to choroaba zawodowa dość często ludzie zapadają na schizofrenię. Ale to nie jest choroba psychiczna tylko stary kanciarz i spekulant. Jego miejsce bynajmniej nie jest w szpitalu tylko w kryminale dla recydywistów. Lista zbrodni tego psychopaty jest bardzo długa że nawet nie chce mi się wymieniać. Już samo to w jakim miejscu jestesmy obecnie i w jakie szambo Kaczyński wepchnął Polskę powinno zmusić do refleksji Polaków. Jeśli tego nie zrobią i nie powiedzą dość w szambie będzie tylko więcej gó…na a ktoś to musi teraz wszystko wypompować.

On,ona,ono
On,ona,ono
1 miesiąc temu

Rządzi nami???
Nie nami tylko pozwoliliśmy głosując rządzić krajem. Kropka