fbpx

Kaczyński przerywa kampanię. Ma dość…


1 comment, 2 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Prezes PiS Jarosław Kaczyński przerywa objazd Polski – ustaliła Gazeta.pl. Politycy rządzącej partii tłumaczą w rozmowie z portalem, że środek wakacji “to kiepski termin na takie tournée”. Osoba z najbliższego otoczenia prezesa, twierdzi, że decyzja o przerwaniu kampanii w terenie związana jest z incydentami, do jakich dochodziło podczas wizyt Kaczyńskiego w wielu miejscach Polski. Oficjalne stanowisko: Jest za gorąco.

Jarosław Kaczyński od kilku tygodni jeździł po Polsce na spotkania z wyborcami. Nie zabrakło incydentów i wpadek, takich jak reżyserowane przez działaczy PiS powitania czy same wystąpienia Kaczyńskiego, w których szydził z osób LGBT lub narzekał na młodzież używającą smartfonów.

Prezes PiS w wielu miejscowościach był “witany” przez niezadowolonych mieszkańców. W Inowrocławiu policja użyła gazu pieprzowego wobec grupy protestujących, w Gnieźnie ktoś obrzucił jajkami samochód Kaczyńskiego.

Wszystkie te problemy nie stoją jednak za decyzją o wstrzymaniu objazdu po kraju. Tak przynajmniej przekonywali w rozmowie z Gazetą.pl działacze PiS. Tłumaczą, że chodzi o niewłaściwy termin, czyli środek wakacji.  

Decyzja jest zaskakująca, bo objazd został wcześniej zaplanowany właśnie na ten okres. Szef rządzącej partii miał jeździć na spotkania z działaczami i wyborcami PiS aż do urlopu. – Jednak nastąpiła zmiana planów – dowiedział się portal od osób z otoczenia prezesa PiS. Kaczyński wznowi objazd po kraju we wrześniu, czyli po sierpniowym urlopie.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 2 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
3
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
3
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Rząd do dymisji USA do domu
Rząd do dymisji USA do domu
10 miesięcy temu

Kaczyński nic już nie znaczy swój wizerunek zmieszał z błotem gdy nawiązał współpracę z Trumpem Bidenem i Zelenskym przestał się liczyć rząd jest marionetkowy. Polski premier prezydent i ministrowie resortów ściśle wykonują polecenia NATO i US Army. Czas podziękować za ich sojusz a rząd Morawieckigo musi pilnie podać się do dymisji lub przegrać wybory inaczej ta banda kryminalistów zrobi w Polsce jesień średniowiecza. Nie liczcie na paczki z USA ani zniesienie wiz PIS szykuje kolejny rozbiór Polski za złom tysiące ton żelastwa, które będzie bardzo kosztowne w utrzymaniu dla podatników a pożytku z niego żadnego.