fbpx

Kampania na Sasina – czyli wydawanie pieniędzy podatników bez żadnych podstaw prawnych – Poseł Szopiński


3 comments, 12k
Subksrybuj nas na Google News

Morawiecki jeździ po samorządach z wymalowanymi czekami i za pieniądze publiczne kupuje głosy dla dobrej zmiany. Wymalowane cyfry mogą robić wrażenie i pewnie takowe zrobią na Polsce powiatowej. Do tej pory Premier nie przedstawił sytuacji budżetowej państwa, pieniądze z podatków są wydawane na lewo i prawo. Nikt nikomu z niczego nie zamierza się tłumaczyć, a przecież to ni ich pieniądze.

To jest sztuka, kupić coś dla siebie za nie swoje pieniądze.

Bydgoski poseł Lewicy, Jan Szopiński, nazwał to metodą „na Sasina”. –Morawiecki najwyraźniej zachwycony metodą Sasina, polegającą na nieuprawnionym wydawaniu milionów złotych z budżetu bez żadnych podstaw prawnych, postanowił wykorzystać doświadczenie ministra aktywów państwowych w kampanii prezydenckiej Andrzeja Dudy – charakteryzuje Szopiński. 

Czytaj także : Morawieckiego w Koszalinie przywitała duża grupa przeciwników, jak do tej pory największa . “Pinokio, Przestań kłamać, Konstytucja” skandował tłum

W dniu dzisiejszym delegacja naszej jednostki na czele z Burmistrzem Szubina Panem Mariuszem Piotrkowskim odebrała z rąk…

Opublikowany przez OSP Rynarzewo Poniedziałek, 6 lipca 2020

Kancelaria Premiera chwali się osiągnięciami na Facebooku

Dzięki tarczom antykryzysowej i finansowej w województwie kujawsko-pomorskim uratowaliśmy co najmniej kilkanaście tysięcy firm i mnóstwo miejsc pracy.

Dziś przeznaczamy również ponad 6 miliardów złotych dla samorządowców w całej Polsce, a polscy rolnicy otrzymali już 2,5 miliarda złotych z tytułu rekompensat za suszę. Jest to 5 razy więcej niż jeszcze kilka lat temu!

Warto dodać, że oprócz Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych przygotowaliśmy również pulę środków dodatkowych na różne projekty inwestycyjne, które będą przekładały się na miejsca pracy i zasilały lokalną gospodarkę.

Rajd Mateusza

Morawiecki przemierza Polskę w wzdłuż i wszerz. 10 do 15 minut twa każde ze spotkań. Na każdym mniej więcej mówi to samo. Bardzo dużo o złym Trzaskowskim, który był w rządzie PO-PSL, bliżej nie sprecyzowanych złodziejach i na koniec agitacja na rzecz Dudy.

W poniedziałek Morawiecki wybrał się na kampanijny rajd po woj. kujawsko-pomorskim. Odwiedził Grudziądz, Kowalewo Pomorskie, Chełmżę, Świecie, Bysław. Wieczorem jeszcze przed nim wizyta w Tucholi i Więcborku.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

3 comments, 12k

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
2
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
2
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
3
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
#wyPAD
#wyPAD
1 rok temu

Rynsztokowa inteligencja, rynsztokowe zagrywki

Liliana
Liliana
1 rok temu

Morawiecki wlaczyl sie w Akcje ratowania wlasnej d.py !!!

Wolna
Wolna
1 rok temu

Byle się do koryta dopchać. A ludzie dalej ślepo idą głosować na PiS-DYKTATURA. Bo nam dadzą, a ile zabiorą? Tylko potem nie beczcie ze kontrola goni kontrolę, a podatek, podatek… Powodzenia… ?