fbpx

Komiczna wpadka Morawieckiego. Nie uwierzycie, co wymyślił! [VIDEO]


1 comment, 1 Udostępnienie
Subksrybuj nas na Google News

To, co obecnie dzieje się w Polsce, przebiło kilkukrotnie najbardziej absurdalne momenty filmów Stanisława Barei. Tak się składa, że węgiel stanowi też jeden z wątków jego najsłynniejszej komedii, czyli “Misia”. Jednak chyba nawet Bareja nie wpadłby na taki pomysł, z jakiego właśnie zasłynął Mateusz Morawiecki. Premier tłumaczył się na spotkaniu wyborczym z pytania o to, kiedy w naszym kraju będzie ogólnodostępny dobrej jakości węgiel. Jego odpowiedź wywołała konsternację wśród internautów.

Nadchodząca zima będzie ciężka, jeśli nawet nie bardzo ciężka. Według najnowszych prognoz, inflacja nad Wisłą w 2023 roku stanie się najwyższa w całej Europie! Jest to kolejny dramatyczny wskaźnik nieudolności rządu, wcześniej to samo pokazywały wskaźniki śmiertelności na tle innych państw Starego Kontynentu. Jakby nie patrzeć – zdrowie i pieniądze są w życiu ważne. Zjechaliśmy na samo dno, jeśli chodzi o perspektywy z tym związane w najbliższym czasie. Rekordowa inflacja będzie prawdopodobnie potęgowana nieuchronnymi rekordami smogowymi, wynikającymi z drogiego węgla i palenia śmieciami w piecach. A to może się okazać kolejnym gwoździem do biało-czerwonej trumny.

Mateusz Morawiecki był pytany o sytuację energetyczną i nadchodzące mroźne miesiące na podlaskim spotkaniu wyborczym. Jego wypowiedź może Was zwalić z nóg! – Panie premierze, całe Podlasie czeka na węgiel, proszę to bardziej objaśnić dla nas wszystkich. Czy to będzie? Kiedy będzie? I za ile będzie? – zapytał jedne z uczestników spotkania. – Otóż, szanowni państwo, my mamy już dzisiaj zakontraktowane więcej węgla niż było zużyte ostatniej zimy. Ale to jest węgiel zakontraktowany do kwietnia – wypalił Morawiecki.

Być może premier nie był najlepszy z geografii, jednak kwiecień to jeden z pierwszych miesięcy, kiedy robi się ciepło, a węgiel już nie jest potrzebny. Po co nam wtedy węgiel?! I co z zimowymi miesiącami, kiedy spala się go najwięcej?


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
6
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
3
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Rząd się bogaci społeczeństwo traci
Rząd się bogaci społeczeństwo traci
17 dni temu

Zawsze powtarzałem że PIS ma ludzi za pobożnych idiotów dowodem są wyświetlane z uporem maniaka filmy PRL. Ale żeby nie było to usprawiedliwieniem poprzednich rządów które były równie aroganckie i pyszałkowate co zawsze kończy się twardym lądowaniem do basenu w którym zamiast wody pozostał beton na którym leżą trupy z roztrzaskanymi czaszkami. Te zwariowane czasy rządów PIS zapiszą się w historii jako jedne z najgorszych okresów podobnie jak PRL to będzie ta różnica między opozycją i analogia do epoki PRL. Ale żeby było śmieszniej PIS będzie symbolem powrotu do komuny podczas próby integracji z zachodem i dowodem że historia lubi… Czytaj więcej »