fbpx

Krzysztof Sobolewski ten który tak sprawnie pisze donosy do PKW na Trzaskowskiego, nie jest w stanie logicznie uzasadnić braku publikacji uchwały PKW.


1 comment, 4.7k Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News


Marszałek sejmu analizuje uchwałę PKW? Na jakiej podstawie? Pełnomocnik Dudy nie jest w stanie odpowiedzieć na podstawowe pytanie.

Winna jest opozycja

Krzysztof Sobolewski twierdzi że “opozycja podnosi zarzuty co do legalności tej uchwały” co jest kłamstwem ponieważ opozycja żąda publikacji tej właśnie uchwały. “Sprawdzane są wszelkie ewentualne zarzuty co by nie było zarzutu o nielegalność tej uchwały” Ale kto sprawdza? Ten kto na jej podstawie będzie później ogłaszał nowe wybory, czyli pani Marszałek”

Panie redaktorze nie przetrzymuje nikt uchwały, uchwała jest podjęta, czeka na opublikowanie, Ale dlaczego czeka – dopytuje dziennikarz Będzie opublikowana i wtedy będą zarządzone wybory

Czy w państwie prawa jest możliwe że ktoś sobie uznaniowo traktuje uchwałę niezależnego organu państwowego , jeżeli ten organ wydał uchwalę ?

Krzysztof Sobolewski nie umie odpowiedzieć na pytanie dlaczego uchwała Państwowej Komisji Wyborczej do tej pory (14 dni) nie została opublikowana.

Poseł odpowiada – Jest analizowana przez przez marszałek sejmu też ale przez yyyyyyyyy, jest sprawdzane , były zarzuty o to że jest nielegalna itd i to podnosi opozycja, więc przypomnę i jeśli wszystkie ekspertyzy będą świadczyły o tym że nie ma tam żadnych przeciwwskazań do opublikowania, to wtedy będzie opublikowana . Panie redaktorze to wszytsko co mam w tej sprawie do powiedzenia.

Panie pośle – nielogicznych działań PiS nie potrafi pan wytłumaczyć. Donosy na Trzaskowskiego też panu nie wychodzą.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 4.7k Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
1
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
6
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
2
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
mas60
mas60
2 lat temu

Czekają aż senat rozpatrzy ustawę dot. wyborów… Tylko, że to tak nie działa. Uchwała PKW jest z 11.05. i wyraźnie strwierdza, że od tego właśnie czasu, czyli od 11.05., marszałek Witek ma 2 tygodnie na ogłoszenie nowego terminu wyborów. Nie od daty opublikowania!