fbpx

Ksiądz Kowalczyk sugeruje, że Tusk wyląduje w piekle za Smoleńsk!


4 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Ksiądz Dariusz Kowalczyk to jeden z przedstawicieli radykalnego skrzydła polskiego kleru. Duchowny jest reprezentantem sekty smoleńskiej, bezgranicznie wierząc w zamach, pomimo najmniejszych przesłanek dowodowych, które za nim przemawiają. Tym razem na celownik wziął Donalda Tuska, sugerując że poniesie odpowiedzialność za katastrofę w przyszłym życiu!

Hunwejbin dobrej zmiany

Kowalczyk wielokrotnie szokował opinię publiczną swoimi wypowiedziami. To gorący fan Jacka Kurskiego i obozu medialnego stworzonego przez braci Karnowskich. W przeszłości zasłynął m.in. wykluczeniem z Kościoła sympatyków WOŚP, wyrażając nadzieję, że nie spotka na mszy nikogo z przypiętym serduszkiem Wielkiej Orkiestry. Teraz duchowny stara się przekonać opinię publiczną, że Donald Tusk jest winny tragedii, jaka spotkała nasz kraj 10 kwietnia 2010 roku.

Nasuwa się pytanie – na jakiej podstawie ksiądz stawia tak radykalne hasła? Obecny rząd miał 6 lat na przyjrzenie się sprawie i zbadanie wszystkich spiskowych teorii, a mimo to śledztwo nie drgnęło nawet o milimetr! Nie pojawiła się żadna nowa przesłanka, posiadająca jakikolwiek materiał dowodowy, uprawniająca do głoszenia takich tez. “Ponoszenie odpowiedzialności w przyszłym życiu” to jawna sugestia, mówiąca o czekającym piekle, z powodu katastrofy. Postawa Kowalczyka pokazuje, że kler nie cofnie się przed niczym, żeby bronić obecnej pozycji i przywilejów, jakie gwarantuje im Nowogrodzka.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

4 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
2
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
12
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
2
NIE WIERZĘ