fbpx

Ksiądz namawiał do zdjęcia masek i odkażania się ogólnie dostępną wodą święconą


1 comment, 1 Udostępnienie
Subksrybuj nas na Google News

Bóg czuwa, zsyła dobrą nowinę. Chore. Napisał Zbigniew Hołdys umieszczając film z mszy świętej na której ksiądz namawiał na zdjęcie maseczek i zdezynfekowanie się ogólnie dostępną wodą święconą

Duchowni mówią do swoich wiernych porównują ich często do owieczek, ale ten ksiądz pomylił owieczki z baranami. Przepraszam ale inaczej nie da się tego nazwać.

Maseczka zabija dzieci !!

Są takie przypadki gdzie w jednym z krajów kilkoro dzieci umarło dlatego że w szkole nosiło maseczki, wiec można się tylko zatruć nosząc maseczkę w kościele … taka moja prośba żeby nie nosić dla własnego zdrowia, dla własnego bezpieczeństwa, dlatego żeby modlić się w wolności w spokoju, z radością a nie z maską na twarzy. – mówił Ksiądz

Siły nieczyste nie pozwalają na modlitwę

Jak można chwalić pana Boga, nie da się , wszystko będzie tłumione Niektórzy chcą abyśmy wydawali takie jęki dlatego chcą nas tak zgasić, zniewolić, przeszkadzać nam się modlić – skarżył się na niektórych, bliżej nie określonych złych ludzi.

Odkażajcie się w kościelnej popielnicy

Słowa księdza mogły zszokować, ale to co nastąpiło później to już trzeba raczej rozpatrywać w kategoriach komedii połączonej z dramatem.

Bardzo Was proszę jeżeli nie chcecie mnie ani wspólnoty zakazić to proszę bardzo tutaj jest popielnica z wodą święcona , odkażajcie się, bardzo Was proszę ile się da. Naprawdę jeżeli chcecie żebyśmy byli zdrowi. Dobrze? Będziecie?

Słychać głosy TAK


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
2
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
3
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
7
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mike
Mike
2 lat temu

Tak z innej beczki ksiądz mówi “kropielnica” nie “popielnica”