fbpx

Ksiądz Woźnicki dostał ataku histerii na sali sądowej [VIDEO]


1 comment, 1 Udostępnienie
Subksrybuj nas na Google News

Salezjanin, ksiądz Michał Woźnicki kolejny raz zrobił szopkę z sali sądowej. Duchowny w totalnym amoku zaczął obrażać wszystkich zgromadzonych, wyjął krzyż i kropidło i zaczął święcić otoczenie.

Wczoraj w Poznaniu odbył się proces księdza Michała Woźnickiego, który zaczął się od awantury z policją. Po tej uroczystości w ruch poszły krzyż i kropidło, a ksiądz zaczął wypędzać diabła z sali rozpraw. Duchowny również dociekał, czy policjantka jest kobietą, czy jeszcze się nie zdecydowała. Uznał również, że sąd jest instytucją masońską. Następna rozprawa będzie w czerwcu, więc z pewnością czeka wszystkich mnóstwo atrakcji.”

Wczoraj w Poznaniu odbył się proces księdza Michała Woźnickiego zaczął się od awantury z policją. Po tej uroczystości w …

zestaw bitewny przez Piątek, 16 kwietnia 2021

“To nie pierwszy raz”

Podczas ostatniej rozprawy Woźnicki stawił się w sądzie na wezwanie bez maseczki. Dziennikarz Wyborczej Piotr Żytnicki wyzywany publicznie przez księdza najgorszymi epitetami, opublikował kolejne nagranie, które udowadnia skandaliczne zachowanie duchownego.

“Ks. Michał Woźnicki opublikował nagranie z wizyty w poznańskim sądzie (nie wszedł, bo nie miał maseczki). Policjantów nazywa łachami i bandytami. Mówi o kochance sędziego. Dla mnie też znalazło się miejsce w repertuarze epitetów” – napisał dziennikarz, publikując tym samym nagranie z sądu.

Na poprzednim filmiku dziennikarza, pan Michał Woźnicki wygłosił płomienne kazanie w którym obraża dziennikarza Gazety Wyborczej, który uczestniczył w rozprawie sądowej i relacjonował wydarzenie, podczas którego Policja musiała wynieść ministranta opętanego przez Woźnickiego. ““Hom**, ***ałek, chodzący otwór odbytowy” – mówił z ambony.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
2
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
1
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
5
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
3
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
wodorosty i zszywki
wodorosty i zszywki
1 rok temu

szaleństwo księdza…to wzór do naśladowania……