fbpx

Kukiz straszy Kaczyńskiego. “Współpraca pod znakiem zapytania”


1 comment

Paweł Kukiz domaga się wyjaśnień od Jarosława Kaczyńskiego ws. Łukasza Mejzy i jego niejasnych biznesów, o których donosiła w ostatnich tygodniach Wirtualna Polska.

“Jeśli wyjaśnienia w sprawie wiceministra mnie nie przekonają, to moja dalsza współpraca z PiS stanie pod znakiem zapytania” – mówi WP Kukiz.

“Rozmawiałem dzisiaj z prezesem Kaczyńskim, poruszyliśmy wiele tematów, m.in. lokalne referenda bezprogowe, ale podniosłem również sprawę posła Łukasza Mejzy” – mówi Wirtualnej Polsce lider Kukiz’15.

“Prezes odpowiedział, że w tym tygodniu minister ma przedstawić pozwy i uzasadnić swoje działanie. Dla mnie to jest trudne do zaakceptowania, również ze względu na długoletnią walkę o zdrowie dziecka. Jeśli te wyjaśnienia mnie nie przekonają, to moja dalsza współpraca z PiS stanie pod znakiem zapytania” – zapowiedział Kukiz.

Paweł Kukiz niedawno mówił: Dopłaciłem do polityki 100 tysięcy złotych !

– Ponieważ nie pobieram subwencji, zostawiłem podatnikom 40 mln zł w kieszeni, żeby jakoś funkcjonować, muszę płacić, nie ma drugiego takiego polityka chyba w Sejmie, oprócz tych dwóch jeszcze moich posłów; taki nasz wybór i tyle, dlatego nie pogodzę się z jakimiś oskarżeniami, że „zostałeś kupiony – powiedział Kukiz.

“Prawo i Sprawiedliwość jest pierwszą dużą partią, która dostrzega problem nepotyzmu, i to u siebie, i w drodze legislacji będzie chciała ten problem rozwiązać” – mówił niedawno Kukiz.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
2
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
2
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
europ
europ
8 miesięcy temu

teraz wiesz kukiz dlaczego mówią na ciebie szmata boś frajer i dałeś się nabrać starychuwi o wątpliwej orientacji seksualnej i moralnej