fbpx

Kukiz wpadł w szał w trakcie emisji programu na żywo [VIDEO]


6 comments, 8
Subksrybuj nas na Google News

Paweł Kukiz przeszedł wyboistą ścieżkę do miejsca, w którym znajduje się obecnie. Całkiem niedawno określał Zjednoczoną Prawicę mianem “bolszewików”, by chwilę później zostać ich wiernym sojusznikiem. Jedno jest raczej pewne – w oczach wyborców, którzy mu zaufali i oddali głosy, będzie miał trudno odzyskać pierwotny wizerunek rebelianta i buntownika, chcącego zmienić Polskę, co potwierdzają sondaże. Od Kukiza odwrócili się prawie wszyscy koledzy z branży muzycznej, jest on też obiektem ataków zwykłych obywateli, co potwierdził niedawny program “Hejt Park”.

Paweł Kukiz nie przestaje schodzić z tapety kontrowersji, do której zdążył przyzwyczaić od lat. Zmiany poglądów, jakie prezentuje, można określić wręcz legendarnymi. Jego niekonsekwencja daje asumpt do wielu krytycznych głosów z różnych stron, najwięcej płynie od rozczarowanych wyborców. Lider ruchu Kukiz `15 był gościem programu “Hejt Park” na Kanale Sportowym, gdzie musiał się mierzyć z mocnymi telefonami ze strony widzów. Jeden z nich wyjątkowo wytrącił z równowagi byłego wokalistę Piersi.

Szymon z Warszawy skierował w kierunku Kukiza mocną sugestię. – Co sądzi o Kubie Wojewódzkim i fali krytyki, jaka na niego spadła po tym, gdy się sprzedał. Paweł Kukiz może krzyczeć, że się nie sprzedał, tą swoją taką manierą pijanego wujka na weselu, ale i tak wszyscy wiemy, że się sprzedałeś – rzucił w jego kierunku.

Słuchaj, oszczędź sobie z tym pijanym wójtem, bo zacznę do Ciebie np. cw*lu mówić. O co ci chodzi, człowieku? Co ty sobie wyobrażasz? Kim ty człowieku jesteś, żebyś tak do 60-letniego człowieka mówił? – zripostował wściekły Kukiz. – Czy gdyby do Twojego ojca ktoś mówił w taki sposób, to przeszedłbyś obok tego obojętnie? Tak czy nie? – zapytał.

Ja się Twojej maniery nie przestraszę. Możesz tam krzyczeć, możesz pozować na antysystemowca. Pamiętaj Paweł, jesteś skończony – powiedział na koniec telefonujący widz.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

6 comments, 8

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
4
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
2
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
53
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
7
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
5
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Karol
Karol
16 dni temu

Sprzedajna szmata

Gosc
Gosc
Odpowiedź do  Karol
15 dni temu

Sam jesteś sprzedają szmatką. Od Kukisa wara

Demokratyczne zbrojne oddziały antypisowskie
Demokratyczne zbrojne oddziały antypisowskie
16 dni temu

Ktokolwiek nie ważne w jakim wieku nie ważne jak dobre ma intencje chcac zaistnieć w polityce będzie zniszczony przez PIS. To nie jest rola dla Pawła Kukiza burzyć PISowski beton. W Polsce brak struktur pozarządowych do walki z patologicznym rządem. Władza totalna doprowadzi do upadku każdego nie ważne czy to będzie Lepper, Giertych, Braun, Kukiz, celowo wymieniam postacie spoza znienawidzonego PO i co widzimy ? Drugie miejsce w sondażach ma PO i zmiecie każdego rywala ze sceny politycznej. Dla PIS jest to bardzo korzystna sytuacja że PO walczy o władzę z innymi. W Polsce przy takim układzie saotny strzelec jest… Czytaj więcej »

Mirek
Mirek
15 dni temu

Nie trzeba zwracać uwagi naa gnoi opluwających Kukiza. Moze Paweł i nie da rady rozwalić PiS ani załatwić obiecane postulaty wyborcze, ale próbuje. A wy “pluwacze” jesteście albo trolami albo idiotami nie rozumiejącymi co sie dzieje na płaszczyźnie politycznej.

Martyn
Martyn
15 dni temu

Szmata i nic więcej, można mu w ryj napluć , kukiz szmata

B.B
B.B
15 dni temu

Zrobił sobie kuku, i krzyczy że go pobili