fbpx

Lista świadków, którzy mają zeznawać, że Kaczyński jest gejem [VIDEO]


4 comments, 11

Orientacja seksualna kogokolwiek nie powinna być przedmiotem debaty publicznej. Jednak w przypadku Jarosława Kaczyńskiego, sytuacja wydaje się bardziej skomplikowana. Niedawno dziennikarz Jan Piński przekazał, że prezes PiS wytoczył mu pozew cywilny z powodu nazwania go homoseksualistą. W autorskim filmie w serwisie Youtube Piński ujawnia swoje motywy oraz przedstawia listę świadków, którzy mają posiadać informacje o orientacji Prezesa Prawa i Sprawiedliwości.

“Obowiązkiem dziennikarza jest informować”

Jan Piński zaznacza, że poprzez proces chce udowodnić, że Kaczyński jako członek społeczności LGBT, szczuje na mniejszości seksualne, ponieważ wychodzi mu z badań, że to się opłaca politycznie. To jest nie do obrony – stwierdził dziennikarz popierając swoje słowa cytatami wprost z Jarosława Kaczyńskiego.

“Kaczyński tak samo kreuje problem migrantów”

Piński obnaża postawę PiS wobec uchodźców, którzy zostali wpuszczeni do Polski w latach 2016-2020 w nieznanej do tej pory skali.

“W tych latach wjechało do Polski 3 160 000 uchodźców (migrantów zarobkowych). Dlaczego PiS robi wojnę na granicy? Bo uważa, że to mu się opłaca, podczas gdy Ci ludzie na stałe już wpisali się w krajobraz naszych wielkich metropolii. W małych miasteczkach i wsiach nie widać jak wielka jest to skala. To nikt inny jak Jarosław Kaczyński otworzył tę śluzę i zdecydował po cichu za nas, a teraz urządza seans nienawiści. Czy Polska by zbiedniała, gdybyśmy wpuścili ludzi z granicy? Czy coś by się złego wydarzyło? Nie! Prezes chce żywić się nienawiścią do obcych, działa na strachu

“Lista świadków w procesie z Kaczyńskim”

 • Paweł Rabiej
 • Mieczysław Wachowski
 • Andrzej Milczanowski
 • Lech Wałęsa
 • Piotr Włodarczyk
 • Robert Biedroń
 • Tomasz Szwejgiert
 • Antoni Macierewicz
 • Konstanty Malejczyk
 • Bolesław Izydorczyk
 • Jerzy Nasierowski – człowiek, któy napisał słynny artykuł “Mąż Kaczyńskiego”, który w latach 90. na łamach Tygodnika “Nie” napisał o relacji Kaczyńskiego z Pawłem Rabiejem.
 • Adam Bodnar

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

4 comments, 11

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
5
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
3
ZABAWNE
WOW WOW
5
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
25
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
72
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
4
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
krzycho 45
krzycho 45
1 miesiąc temu

Kaczyński zaatakował homoseksualistów. Teraz dziennikarze zajmą się orientacją seksualną prezesa PiS.Oj będzie się działo. Cisza przed burzą. Po 30 latach zrozumiałego i godnego pochwały milczenia Kaczyńskiego w sprawie osób nieheteroseksualnych, mamy zwrot akcji. Teraz nie ma już powodu, żeby milczeć na temat seksualności prezesa. Będzie się działo. Niechcący Trzaskowski uruchomił kiedyś prawdziwy game changer- napisał zastępca redaktora naczelnego tygodnika „Nie” Andrzej Rozenek. Wpis dziennikarza, a zarazem byłego posła, to pokłosie słów Kaczyńskiego nt. tzw. karty LGBT w Warszawie. Również ostro na temat zachowania PiS i szefa formacji wypowiedzieli się inni dziennikarze. – Znamienne, że „wojnę o polskie dzieci” wypowiadają bezdzietna… Czytaj więcej »

Joasia
Joasia
1 miesiąc temu

Kaczyński zna swój elektorat. Atakowanie LGBT, ku uciesze gawiedzi. To mu się opłaca politycznie. Bardzo to cyniczne. Kościół ich też atakuje, zamiast wspierać, w kraju ciemnoty. Obrzydliwe, bo każdy wie, że w kościele sporo jest gejów. Mogę wymieniać po nazwisku…

smieszka
smieszka
1 miesiąc temu

Sam gej i sciga gejow? chyba ktorys nie chciał z nim bara,bara!!!!

Czy Kaczyński jest agentem episkopatu ?
Czy Kaczyński jest agentem episkopatu ?
1 miesiąc temu

“Bez ciebie ojcze dyrektorze nie byłoby tego zwycięstwa. Ojciec dyrektor skromnie siedzi, a powinien wstać. Nie byłoby tego zwycięstwa bez Rodziny Radia Maryja. Nie byłoby. Fundamentem polskości jest Kościół i jego nauka. I że nie może być Polski bez Kościoła. Radio Maryja i Rodzina Radia Maryja są potrzebne także dziś, kiedy przed nami trudna droga pod górę. Musimy ją przejść razem. I przejdziemy ją, wbrew wszystkiemu. Przejdziemy wiedząc, że służymy Polsce. Wiedząc, co jest istotą polskości. Wiedząc, że nie ma Polski bez Kościoła. Wiedząc, że każdy, choćby nie miał łaski wiary, musi to przyjąć. Każda ręka podniesiona na Kościół to… Czytaj więcej »