fbpx

Macierewicz przyłapany na wariactwie


3 comments, 3 Udostępnienia
Ilustracja

Kierowca limuzyny z Antonim Macierewiczem jechał ponad 100 km/h tuż obok boiska szkolnego i przy znaku ostrzegawczym. Pojazd zmierzał do Sejmu na skróty – przez park, do którego na czterech kołach mogą wjechać jedynie służby – relacjonuje “Super Express”.

Limuzyna rozpoczęła trasę na warszawskich Bielanach. Początkowo kierowca Antoniego Macierewicza prowadził auto przepisowo. Po zjeździe na wąską dwupasmówkę przy stadionie Legii Warszawa kierowca docisnął pedał gazu. Kierowca rządowej skody minął przejście dla pieszych przy stadionie z prędkością ponad 90 km/h. Dalej było coraz szybciej. Odcinek między boiskiem szkolnym a kościołem przy Łazienkowskiej, kierowca posła PiS pokonał z prędkością 104 km/h – relacjonuje se.pl.

Potem wybrał trasę do Sejmu na skróty – przez miejscowy park, do którego nie mogą wjeżdżać samochody, poza pojazdami służb

Dziennik zapytał o komentarz insp. Mariusza Sokołowskiego, byłego rzecznika prasowego Komendy Głównej Policji. Jego zdaniem za tak duże przekroczenie dozwolonej prędkości, kierowca byłego ministra powinien otrzymać mandat w wysokości 1500 zł, 10 punktów karnych oraz stracić uprawnienia do prowadzenia samochodu na trzy miesiące. Za wjazd w strefę objętą zakazem ruchu należy się mandat w wysokości 500 zł i 5 punktów karnych.

– Trudno to skomentować. To naganne nadużycie władzy, z którego powinno się wyciągnąć konsekwencje – stwierdził Mariusz Sokołowski.

NAJTAŃSZE BANKOWE POŻYCZKI – WNIOSKUJ ONLINE W WYBRANYM BANKU


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

3 comments, 3 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
12
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
4
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
5
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Dżejms Bąd
Dżejms Bąd
6 miesięcy temu

W pewnym momencie kierowca poczuł na karku zimny dotyk lufy i usłyszał syczący wściekłością głos nie znoszący sprzeciwu: Jeszcze chwila takiej żółwiej jazdy i rozstaniesz się z tym światem.

Gdzie Raport ?
Gdzie Raport ?
6 miesięcy temu

A dlaczego ten niepoczytalny , niepełnosprawny umysłowo człowiek ma limuzynę z kierowcą ?

Kazimiera
Kazimiera
6 miesięcy temu

On jest chory psychicznie ,a kierowca wykonywał rozkazy byłego ministra MON.Kiedy to się skończy?