fbpx

Mateusz Morawiecki poparł na konferencji Antoniego Macierewicza! “To był zamach!”


2 comments, 2 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Premier Mateusz Morawiecki podczas piątkowej konferencji prasowej postanowił odnieść do filmu Podkomisji Smoleńskiej pod przewodnictwem Antoniego Macierewicza, który wyemitowano 10 kwietnia na antenie TVP. Stwierdził, że “ten dokument” stanowi dużą wartość przy wyjaśnieniu narodowej tragedii. Można jasno powiedzieć, że szef rządu popiera tezy o “wybuchu” skrzydła, którego nikt nie widział i nikt nie słyszał.

W 11. rocznicę katastrofy smoleńskiej TVP zaprezentowała dokument podkomisji Antoniego Macierewicza. Autorzy twierdzą, że na pokładzie Tupolewa doszło do wybuchu.

Premier: Macierewicz przedstawił konkretne wyliczenia

Na piątkowej konferencji premier pochwalił dzieło Podkomisji Smoleńskiej i nazwał je “ważnym dokumentem”. Czy szef rządu naprawdę jest w stanie powiedzieć WSZYSTKO?

Stanowi niezwykle ważny dokument w tej pracy przy wyjaśnieniu naszej narodowej tragedii – powiedział Morawiecki. Dodał też, że dokument zawiera bardzo poważne analizy i bardzo poważne wyliczenia dotyczące zamachu.

Są tam przedstawione pewne bardzo konkretne wyliczenia oparte o najsłynniejsze instytuty badawcze z całego świata – chwalił komisję Macierewicza.

To kolejne słowa Morawieckiego, który dla politycznej sprawy jest w stanie powiedzieć wszystko, co mu ślina na język przyniesie. Strach pomyśleć jakich rzeczy jest w stanie się dopuszczać, by ratować partyjne skóry…


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 comments, 2 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
1
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
9
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
2
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
europ
europ
1 rok temu

widać swój do swego ciągnie jeden wart drugiego kłamstwa to ich domena

europ
europ
1 rok temu

a ja uważam że ci faceci mają wielkiego pierdolca