Mazguła: Zbigniew Ziobro to przestępca generalny Polski!


5
Subksrybuj nas na Google News

W zeszłym tygodniu informowaliśmy o jasnej deklaracji prokuratora generalnego Zbigniewa Ziobry. Stwierdził, że każdy, kto upubliczni wizerunek i dane osobowe policjantów – zostanie ukarany. Minister twierdzi, że jest to przestępstwo, które należy karać z całą surowością. Pułkownik Adam Mazguła nie mógł przejść obojętnie wokół słów Ziobry. W swoim najnowszym wpisie na Facebook’u oficer nazywa Ziobrę przestępcą generalnym kraju.

Według emerytowanego Mazguły Ziobro ma wysublimowane poczucie humoru. Uważa, że prokurator generalny zamiata pod dywan afery PiSu, a z sądu zrobił atrapę bezkarności władzy.

Specyficzne poczucie humoru ma ten chłoptaś, który ukrywa ponad 300 przestępstw PiS-u, z sądu zrobił atrapę bezkarności władzy, z prokuratury organ ścigania bezprawnego, ze służb specjalnych donosicieli na ludzi przyzwoitych, a z policji oprawców narodu. Może przypomni sobie też, kto w maju ujawnił Poczcie Polskiej wszystkie dane Polaków? – pisze Mazguła

Marta Lempart ogłosiła, że nie boi się gróźb Ziobry i twardo zapowiada ujawnianie kolejnych nazwisk wbrew temu, co sądzi o tym prokuratura generalna. Pułkownik komentuje.

Marta „Błyskawica” Lempart piorunem odpowiedziała, że będziemy ujawniać przestępców, jeśli Ziobro nie może sobie poradzić. Nie obrażajmy inteligencji Polaków, nie musimy ujawniać dalej tej ściśle chronionej tajemnicy państwowej, kto tu działa w interesie społecznym, a kto stoi w obronie bezprawia. – ocenił Pułkownik

Czytaj także: Monopol amerykańskich firm w czasach pandemii. Zgarniają darmowe pieniądze podczas gdy Polacy walczą o każdą złotówkę.

źródło: facebook.pl – profil Adama Mazguły


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

5

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
1
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
9
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments