Najnowszy sondaż “wpolityce.pl”. Klęska opozycji po ostatnich wydarzeniach w sejmie.


1 Udostępnienie
Subksrybuj nas na Google News

Ujawniono najnowszy sondaż pracowni Social Changes, w którym zapytano kto zasługuje na miano lidera opozycji. Najwyższy odsetek ankietowanych, aż 34proc. odpowiedział, że takiego nie ma, tylko 20proc. wskazało na Rafała Trzaskowskiego. To spora klęska dla liderów opozycji, którym przecież udało się w niedalekiej kampanii przekonać sporą rzeszę wyborców. Wydaje się jednak, że afera z podwyżkami najbardziej uderzyła właśnie w nich.

Drugi wynik po Rafale Trzaskowskim przypadł Szymonowi Hołowni, który cieszy się zaufaniem 12proc. respondentów. Trzeci wynik wskazuje na niedawnego kandytata Konfederacji – Krzysztofa Bosaka – 8proc.

Borys Budka, Donald Tusk i Władysław Kosiniak-Kamysz zostali okrzyknięci liderami opozycji przez zaledwie 2 proc. badanych.

Warszawa nie będzie miała automatów do dezynfekcji rąk na ulicach.Zielona Góra będzie miała 20 szt.

Nieciekawie przedstawia się również odpowiedź samych wyborców opozycji. W przypadku tego grona zwolenników tylko 33proc wskazało na Rafała Trzaskowskiego, a aż 22proc nie wskazało lidera.

W przypadku wyborców popierających Zjednoczoną prawicę – 40proc stwierdziło, że na pokładzie opozycyjnego statku nie ma kapitana.
Badanie zostało wykonane metodą CAWI na grupie 1078 osób.


źródło: pap.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
1
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
1
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
1
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments