fbpx

Nieprzyjemne zapachy wokół nieruchomości posłów PiS. Agrounia wylewa gnojówkę, protest rolników przybiera na sile


5
Subksrybuj nas na Google News

Taka kupa obornika powinna być pod domem każdego posła, który sprzeciwił się rolnikom. Szczególnie pod domami posłów PiS.. – mówi Michał Kołodziejczak z Agrounii

Zdaniem Lidera Agro-unii Michała Kołodziejczaka posłowie PiS przestali reprezentować interesy polskich rolników. Akcja z premedytacją przeprowadzona jest w niedzielę, kiedy wiadomo, że takie stosy trudniej będzie usuwać.

Jest niedziela rano żeby jak najbardziej było wstyd tym ludziom … a taki napisy zawisną na płotach wszystkich polityków, którzy podnieśli ręke przeciwko polskim rolnikom.

-argumentuje Michał Kołodziejczak.

To jest dom Piotra Polaka, u mnie też osobiście był i namawiała by na niego głosować. U na s był bo zależało mu na naszych głosach dzisiaj my przyjechaliśmy do niego – tłumaczy lider Agrounii

Rolnicy nie zapomnieli win Babalskiego, który ich zadaniem kazał bić protestujących rolników

Kolejna akcja została przeprowadzona pod domem Zbigniewa Babalskiego, członka i posła PiS, byłego sekretarza stanu w ministerstwie rolnictwa.

Tak dziś o poranku rolnicy podsumowali poselskie wybryki pana Zbigniewa Babalskiego, który podniósł rękę przeciwko polskiemu społeczeństwu. UWAGA! To były Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rolnictwa! Jego głos dożyna polskie rolnictwo.

Rolnicy pamiętają rok ’99 kiedy Zbigniew Babalski jako wojewoda Warminsko-Mazurski kazał bić protestujących rolników.
W 1999 roku odbywały się masowe strajki rolników pod przywództwem Andrzeja Leppera.

https://www.facebook.com/projektAGROunia/posts/1976644132472275

Akcja #PoznajSwojegoPosla ma się dobrze! “Gwiazdowski zdrajca wsi” – skandują

Kolejni protestujący udali się pod posesję posła Gwiazdowskiego, wiceprzewodniczącego komisji rolnictwa. Oskarżają go również, że nie źle pilnuje gospodarowaniem majątkiem Biebrzańskiego Parku Narodowego, z którego co roku wypływa 50 milionów złotych w ręce ludzi z układu.

Proszę Państwa jesteśmy w miejscowości Mścichy – relacjonuje protestujący rolnik, przyjechaliśmy podziękować dla posła Kazimierza Gwiazdowskiego, za to co zrobił dla polskich rolników, zagłosował za piątka Kaczyńskiego, która niszczy polskie rolnictwo, niszczy polski eksport wołowiny. Rolnicy przywieźli obornik, słomę

Rolnicy tak jak zapowiadali, pod sama brama ułożyli kostki słomy, prosili posła o wyjście na rozmowy, a kiedy tego nie uczynił oblali wszystko wiadrami gnojówki.

https://www.facebook.com/projektAGROunia/posts/1976708562465832

Jeśli ktoś chciałby wesprzeć Agrounie, to rolnicy z góry dziękują za wsparcie, przez https://zrzutka.pl/vkec2f lub Www.agrounia.pl/donate

Źródło Facebook.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

5

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
2
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
10
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments