Obywatel Czy Niewolnik ? Szczepić? Nie szczepić?


51
Subksrybuj nas na Google News

Debata Społeczna czy starcie dwóch poglądów społecznych ?

W najbliższą Sobotę przez Warszawę ma przejść manifestacja osób które są członkami Stowarzyszenia STOP NOP , jak sami mówią na swoich stronach , czy na opisie wydarzenia , ma to być demonstracja wolnych obywateli i pokojowa.

Jak wiemy z ostatnich wydarzeń w Warszawie funkcjonariusze Policji nie bardzo wiedzą co to znaczy pokojowa demonstracja.

W rozmowie z Panią Marzeną na temat samej inicjatywy i stowarzyszenia STOP NOP , na moje pytanie na jakiej podstawie i na czym opierają swoje twierdzenie że szczepionki są szkodliwe , Pani Marzena odpowiedziała że na podstawie badań przeprowadzonych przez zagraniczne laboratoria , jak się spytałem czy w Polsce były przeprowadzone takie badania , otrzymałem odpowiedź że, nie ponieważ odmówiono wykonania takich badań ( chodzi o szkodliwość szczepionek ) , jak zapytałem czy może wymienić nazwę tego laboratorium, stwierdziła że nie chce podawać nazwy aby te laboratorium nie miało problemów.

Jak możemy przeczytać na stronie samej inicjatywy STO NOP ( www.stopnop.com.pl) , cała sprawa jest dość długo w przestrzeni społecznej ,

( Pierwsza debata pt. „Obowiązkowe szczepienia w Polsce” została zorganizowana przez posła Patryka Jakiego (a późniejszego wiceministra sprawiedliwości) z udziałem przedstawicieli Stowarzyszenia STOP NOP, lekarzy oraz rodziców poszkodowanych dzieci oraz Głównego Inspektora Sanitarnego, przedstawicielki Ministerstwa Zdrowia oraz Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych. Odbyła się 15 września 2015 roku. ) , dalej możemy przeczytać w pewnym momencie cała dyskusja na temat szczepionek przeniosła się na forum Parlamentu ( Kolejna dyskusja w Sejmie miała miejsce, gdy był procedowany projekt Komitetu Obywatelskiej Inicjatywy Ustawodawczej Ogólnopolskiego Stowarzyszenia STOP NOP poparty przez ponad 120 tysięcy osób (od 3 października do 9 listopada 2018 roku). https://www.sejm.gov.pl/sejm8.nsf/PrzebiegProc.xsp?nr=2796 ) .

Jak mówi Pani Marzena w udzielonym wywiadzie , jest wolnym obywatelem Polski i chce swobodnego wyboru czy ma stosować szczepionki czy nie i nie chce aby Państwo narzucało swojej woli dla obywateli w sprawie szczepionek.

Sprawa jest dość ciekawa i warta głębszego zapoznania się , więc tym artykułem chciałbym zapoczątkować cykl pod wspólnym tytułem Obywatel czy niewolnik ? , w serii artykułów poruszać będę sprawy które nie zawsze są wygodne i mało popularne w powszechnym dostępie.

Na pewno ukaże się jeszcze jeden artykuł na temat szczepień , w którym będę chciał ukazać stanowiska wszystkich zainteresowanych stron.

Andrzej Dariusz Woszczyński


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

51

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
1
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
2
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments