fbpx

OC przez Internet – czy warto?


2 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Koronawirus skutecznie zdominował naszą rzeczywistość i sprawił, że większość spraw załatwiamy, siedząc w domu. Nikogo już nie dziwią teleporady medyczne lub kupowanie ubrań, jedzenia oraz innych rzeczy przez Internet. Czy jednak warto kupować ubezpieczenia online? Poniżej znajdziesz odpowiedź

Jeździsz samochodem zastępczym? A co z OC?

Czasami bywa tak, że jesteśmy zmuszeni do korzystania z samochodów zastępczych. Bardzo ważną kwestią jest jednak ich ubezpieczenie, które często budzi pewnego rodzaju wątpliwości. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym temacie, zajrzyj do tego tekstu: https://najtaniejuagenta.pl/samochod-zastepczy-oc-sprawcy-musisz-wiedziec/

OC przez Internet – czy to ma sens?

Oczywiście, że tak! Wystarczy tylko, że wejdziesz na stronę jakiegokolwiek ubezpieczyciela i przekonasz się, że oferty, które tam się znajdują, są o wiele bardziej interesujące niż to, co można znaleźć w biurach stacjonarnych. Jest to wynik wielu kwestii, ale przede wszystkim chodzi o brak konieczności utrzymywania fizycznych placówek. W końcu lwią część kosztów ubezpieczycieli stanowią stacjonarne biura oraz armia pracowników, których zadaniem jest sprzedaż bezpośrednia produktów ubezpieczeniowych. W przypadku Internetu nie ma o tym mowy.

Ofert jest za dużo

Nie sposób się z Tobą nie zgodzić. W Internecie znajdziesz zatrzęsienie ofert ubezpieczeniowych. Na pewno zastanawiasz się, jak nie dostać zawrotów głowy i wybrać tę naprawdę najlepszą. W końcu wchodzenie na stronę każdego ubezpieczyciela z osobna i analizowanie warunków jego produktów to niezbyt szczęśliwy pomysł. Właśnie dlatego powstały specjalne porównywarki OC/AC. Dopóki nie ruszą szczepienia na koronawirusa, staraj się ograniczać kontakty z innymi ludźmi. Sprawdź, jak wygląda kwestia szczepionek w innych krajach.

Jak działają porównywarki?

To bardzo proste. Wystarczy, że wejdziesz na jedną z ogólnodostępnych porównywarek i wypełnisz formularz. System poprosi Cię o podanie niezbędnych danych związanych z historią ubezpieczeń oraz pojazdem. Po krótkiej chwili przed Twoimi oczami ukaże się lista dopasowanych do indywidualnych potrzeb ofert ubezpieczeniowych od renomowanych firm.

A co z płatnościami?

O to również nie musisz się martwić. Niezależnie od tego, czy wykupisz ubezpieczenie bezpośrednio w towarzystwie lub za pośrednictwem porównywarki, będziesz mógł skorzystać z szybkich płatności. Ta metoda jest bardzo bezpieczna i gwarantuje, że Twoje pieniądze zostaną zaksięgowane na koncie ubezpieczyciela już chwilę po wysłaniu przelewu.

Na ubezpieczeniu można zaoszczędzić

Pamiętaj, że ubezpieczenie komunikacyjne wcale nie musi być drogie. Utarła się taka opinia, ale jest ona całkowicie nieprawdziwa. Wystarczy bowiem zajrzeć do pierwszej lepszej porównywarki, by szybko przefiltrować oferty zgodnie z Twoimi wymaganiami cenowymi. Jeśli chcesz dowiedzieć się, ile kosztuje ubezpieczenie auta, sprawdź na https://najtaniejuagenta.pl

Podsumowanie

Jak widzisz, zakup polisy komunikacyjnej przez Internet może przynieść wyłącznie korzyści od oszczędności czasu, zaczynając, a na możliwości wyboru oferty, która w 100% do Ciebie pasuje, kończąc. Pamiętaj też, żeby przy wyborze ubezpieczenia zapoznać się z OWU, czyli Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia. Znajdziesz w nich wszelkiego rodzaju informacje o wybrane polisie.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments