“Od zera do milionera” Adam Lipiński pokieruje Narodowym Bankiem Polskim. Zarobi pokaźną sumkę.


3 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Kolejne transfery w PiSie do spółek, w których zarabia się krocie. RMF FM poinformował, że wiceprzewodniczący Prawa i Sprawiedliwości Adam Lipiński ma zostać członkiem zarządu NBP. Do zarządu ma przejść również doradczyni Prezydenta Andrzeja Dudy Marta Gajęcka.

Wychodzi na to, że w partii rządzącej zasiadają wszechwiedzący specjaliści. Prawie codziennie docieramy do nowych przypadków nepotyzmu i obdarowywania “zasłużonych” państwowymi posadami. Kolejnym przykładem tego karygodnego zjawiska jest przyjęta kandydatura Adama Lipińskiego. Wiceprezes PiS był do tej pory pełnomocnikiem rządu ds równego traktowania, ale jak się okazuje – potrafi również zarządzać Narodowym Bankiem Polskim.

(Były już?) Polityk będzie musiał zrezygnować z funkcji wiceprezesa PiS – gdy to zrobi, to już nikt nie będzie mógł mieć wątpliwości, że jest niezależnym kandydatem. A nie jest?

Lipiński nie będzie czuł się osamotniony, bo do zarządu NBP przejdzie inna postać z kręgów władzy – doradczyni Prezydenta Andrzeja Dudy Marta Gajęcka.

Zasiadanie w zarządzie NBP łączy się z całkiem niezłymi zarobkami. Miesięcznie Lipiński „zgarnie” tylko 50 tysięcy złotych. Czym są te pieniądze wobec zasług pana wiceprezesa dla Państwa?

Czytaj także: Ekolog WWF obala kłamstwa PiS ws Czajki: Ścieki w Wiśle to nie ekologiczna bomba, to nawóz dla rzeki!


GAZETA PLUS.PL – Jesteśmy tu dla Was! Komentujcie i udostępniajcie!!!


źródło: polskatimes.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

3 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments