fbpx

Oderwany od ziemi Cejrowski wzywa do porzucenia restrykcji! “Zdejmij kaganiec. Dość”


2 comments, 4 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Wojciech Cejrowski po raz kolejny szokuje. Znany z niepopularnych poglądów podróżnik otwarcie przyznaje, że nie wierzy w pandemię koronawirusa oraz wzywa ludzi do zdjęcia maseczek. Trzeba przyznać, że to postawa wyjątkowo oderwana od rzeczywistości, gdyż obecnie w szpitalach umiera coraz więcej ludzi. “Niby taki mądry, obeznany w świecie, a w sytuacji krytycznej wykazuje się zabójczą nieodpowiedzialnością!” – twierdzi jeden z internautów.

Wojciech Cejrowski pierwszy wpis zamieścił po tym, jak od soboty 10 października rząd wprowadził nakaz zasłaniania ust i nosa w przestrzeni publicznej.

Od soboty w całym kraju nakaz maski wszędzie. Kary, gdy brak. Wyjątek to zaświadczenie od lekarza. Gdzie i kiedy człowiek bez jednego płuca ma sobie załatwić kwit do soboty? To wymaga buntu społecznego! – komentował Cejrowski

Po wprowadzeniu kolejnych restrykcji Cejrowski znowu zabrał głos.

BUNTU TRZEBA. Rząd powinien zbierać i dostarczać informacje. Potem obywatele powinni samodzielnie decydować co z tych informacji wynika i co chcą a czego nie chcą robić. INFORMACJE, A NIE OBOSTRZENIA! – pisał

BUNTU TRZEBARząd powinien zbierać i dostarczać informacje.Potem obywatele powinni samodzielnie decydować co z tych…

Opublikowany przez The Wojciecha Cejrowskiego Poniedziałek, 19 października 2020

Wojciech Cejrowski zdaje się nie widzieć problemu. Inteligentny człowiek, który zwiedził pół świata staje po stronie totalnej nieodpowiedzialności. Dzisiaj wielu jest takich, którzy jeszcze wczoraj nie wierzyli jak Cejrowski -wielu albo już nie ma, albo walczą o życie. Ci, którzy zdołali wygrać walkę proszą – “Noście maseczki! Dbajcie o siebie o swoje rodziny – zagrożenie jest realne bardziej, niż kiedykolwiek!”.

źródło: nczas.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 comments, 4 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
3
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
1
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
2
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
2
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Aneta
Aneta
1 rok temu

Dlaczego ktoś nazywa WC inteligentnym człowiekiem?

Eli
Eli
Odpowiedź do  Aneta
1 rok temu

Popieram, Rozsądny facet. Każdy myślący człowiek zastanowi się, dlaczego testy wykonuję się czymś co nie jest do tego przeznaczone? Test nie posiada walidacji. Wirus nie został wyizolowany, więc na jakiej podstawie podejmuje się takie restrykcje?