fbpx

Otwierają się restauracje w Warszawie. Wreszcie zjemy na mieście. Lista otwartych lokali.


3 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Mimo obostrzeń jakie panują w naszym kraju z powodu pandemii koronawirusa, restauratorzy w całej Polski planują wznowić działalność swoich lokali. W poniedziałek 18 stycznia 2021 r. otwarte będą także restauracje w Warszawie, których  właściciele przyłączyli się do akcji #OtwieraMY. Właściciele biznesów buntują się przeciwko decyzjom rządu, jak tłumaczą, w tej chwili dosłownie ”walczą o przetrwanie”.

#otwieraMY to ogólnopolska akcja zapoczątkowana przez stowarzyszenie WIR Masz Głos, która jest kontynuacją między innymi Góralskiego Veta. Od poniedziałku, 18 stycznia 2021 r. wiele restauracji, siłowni oraz klubów fitness postanowiło wznowić swoje funkcjonowanie. Przedsiębiorcy stworzyli nawet  interaktywną mapę wolnego biznesu, na której znajdują się wszystkie lokale w Polsce, biorące udział w akcji.

Restauracje w Warszawie, do których można pójść zjeść w czasach pandemii.

Dla fanów Pizzy

Molto Bene Pizza

Lokal Molto Bene Pizza otwarty będzie od dziś tj. 20 stycznia 2021 r. Na Facebooku Molto Bene Pizza pojawił się wpis:

Szanowni Goście i Przyjaciele, Spieszymy do Was z wiadomością, że od środy 20. 01. 2021 #otwieraMY Naszą restaurację. Od początku pandemii, nie otrzymaliśmy żadnego wsparcia co postawiło Nas w bardzo trudnej sytuacji finansowej. Stanęliśmy pod ścianą. Mieliśmy wybór: albo zamknąć lokal na zawsze albo otworzyć i działać normalnie.

W rozmowie z właścicielami lokalu potwierdziliśmy dzisiejsze otwarcie lokalu. Restauratorzy, walcząc o przetrwanie, pozostawieni bez wystarczającej pomocy państwa muszą podejmować trudne decyzje.

FOT mat restauracji

Dla fanów amerykańskich burgerów i meksykańskiego burrito

Burrito & Burger

Na Facebooku oraz Instagramie restauracji Burrito & Burger znajdującej się w Warszawie na ulicy Francuskiej 50, czytamy:

“Nasi drodzy burgerożercy!
Zapraszamy was od poniedziałku 18.01.2021 na płatne testowanie naszych burgerów!  Nasza załoga potrzebuje waszych opinii, co można zmienić w naszych burgerach oraz w obsłudze klientów!”
 

Potwierdziliśmy restauracja funkcjonuje choć jeszcze z pewnymi niedogodnościami. W tej chwili na brak klientów nie narzekają.

Fot Facebook

Burgery, kanapki, lunche, steki

BykBar

Na Facebooku restauracji BykBar serwującej najlepszej jakości burgery, kanapki, lunche czy steki znalazła się informacja, że lokal:  “oferuje wynajem biurek w naszej co-workingowej przestrzeni!  Co masz zapewnione: dostęp do sieci wifi, dostęp do świeżej kawy, posiłek przy pracy, dostęp do drukarki, możesz przeprowadzić spotkanie w grupie kilku osób. Zadzwoń i zarezerwuj stolik już dziś! Lokal jest otwarty: Nied- czw 12:00-20:00; Pt-sob 12:00-22:00″

Qlturalni Qlinarni Q&Q w Legionowie

Restauracja miała być otwarta od poniedziałku 18 stycznia 2021 r.  Dziś na Facebooku znalazła się uaktualniona informacja, że na otwarcie trzeba poczekać jeszcze kilka dni. Z informacji jakie udało się uzyskać gazecieplus.pl otwarcie ma nastąpić 22 stycznia czyli w nadchodzący piątek.

Wcześniej pisano: “Otwieramy się w poniedziałek. Zapraszamy wszystkich do restauracji, nie tylko naszych, ale wszystkich w tym mieście. Wspieramy się nawzajem. Bez Was nie damy rady. A służby które do nas przyjadą prosimy o bycie ludźmi

Materiał http://www.miejscowa.pl/

Ostatnie wpisy


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

3 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
1
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ