fbpx

Pan Rydzyk: Sprawy “pedofilskie” załatwia się w domu, w rodzinie…


2 comments, 7
Subksrybuj nas na Google News

Przebiegły biznesmen, a przy okazji duchowny, Tadeusz Rydzyk rzadko udziela wywiadów. Robi jednak wyjątek, gdy uważa, że “dobro jego kościoła” jest zagrożone. Podczas wywiadu dla swojej gazety – “Naszego Dziennika”, Rydzyk paskudnie stwierdził, że “ukazywanie kościelnej pedofilii jest atakiem na Kościół i ma związek z satanizmem, pedofile w koloratkach mogą być komunistycznymi agentami, a ofiary przestępstw pedofilskich niepotrzebnie idą do mediów, skoro mogą takie rzeczy załatwiać po cichu”.

Według głowy toruńskich mediów pedofilia w Kościele to skutek rozseksualizowania człowieka już od dzieciństwa. Oskarża media, które ukazują niewygodne fakty na temat kardynała Dziwisza, o stosowanie przekazów podprogowych. Wg niego “takie prawy” załatwia się w domu, w rodzinie, a nie chodzi się do mediów.

Kapłanom przyda się “napomnienie braterskie”, a nie medialny lincz

– mówił Tadeusz

Rydzyk postanowił wypowiedzieć się w kontekście, jak nazwał “medalnej nagonki” na byłego metropolitę krakowskiego księdza Dziwisza. Dziwisz w trakcie rozmów z dziennikarzami TVN zasłaniał się wyjątkowo słabą pamięcią dotyczącą skandali pedofilskich w Kościele.

źródło: onet.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 comments, 7

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
5
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
1
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
bolo
bolo
11 miesięcy temu

czyli dywan i miotła to atrybuty kościoła katolickiego!,a prokurator za przestępstwa pedofilskie ,jak w cywilizowanym świecie przystało!!!!!

Kinga
Kinga
11 miesięcy temu

Wiecie co? Dość tej kurtuazji. Niech ich trafi szlag, te łajzy kościelne i wszystkich im sekundujących. Niech ich jasny szlag, z jasnego nieba trafi!!!! Tak po katolicku….