fbpx

Patriotyczna ławka za 100 tysięcy zniszczona przez deszcz [VIDEO]


1 comment, 1 Udostępnienie
Subksrybuj nas na Google News

Patriotyczne ławki, które na zlecenie PiS sfinansował Bank Gospodarstwa Krajowego w kwocie 100 tysięcy za sztukę, zaczynają ulegać autodestrukcji. O “samozniszczeniu” ławki z Poznania poinformował portal TVN24. Sprawcą okazuje się “jesienny kapuśniaczek”, który zmywa farbę, którą 10 dni temu pokryto kontrowersyjną ławkę. Jak te ławki przetrwają zimę?

Jedna z instalacji nie przetrwała próby czasu. Chodzi o ławkę na poznańskiej Malcie, którą po 10 dniach od jej ustawienia nad jeziorem zniszczył deszcz.

Jak widać na nagraniach uchwyconych przez kamerę TVN24, uszkodzone zostały drewniane elementy konstrukcji. Z okalających samą ławkę biało-czerwonych konturów Polski i niebieskiego podestu schodzi farba.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
2
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
2
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Polsko chińskie buble
Polsko chińskie buble
20 dni temu

Od kiedy bankier jest premierem liczą się tylko pieniądze za buble, jakość materiałów budowlanych jest gorsza niż chińska to samo z towarami z półek sklepowych. Buty rękawice czy nawet akcesoria bardzo często posiadają wady fabryczne. Starajcie się unikać o ile to możliwe produktów polskich, są drogie a jakościowo coraz częściej wadliwe. Polskie produkty są produkowane w chinach często bez kontroli jakośći a te które są produkowane w polsce mają jeszcze gorszą kontrolę jakości niż w chinach. Taki rząd czeka na kopa w cztery litery. Do roboty lenie i złodzieje. Okradacie podatników wciskając buble.