fbpx

[PILNE] Porażający sondaż. Platformo, obudź się! To czas na zmiany!


1 comment, 1 Udostępnienie
Subksrybuj nas na Google News

Najnowszy sondaż przeprowadzony dla Dziennika Gazety Prawnej” i RMF FM przez United Surveys nie pozostawia złudzeń. Albo Platforma Obywatelska podejmie działania wprowadzające świeżość i transparentność w działaniu, albo będzie bardzo źle, a Prawo i Sprawiedliwość będzie rządziło jeszcze długie lata.

Ostatnie sondaże dotyczące poparcia polityków wskazały, że Borys Budka jako szef PO ma najgorsze notowania w historii. Trend potwierdził się również w najnowszym notowaniu poparcia dla partii politycznych.

Gdyby wybory do Sejmu miały odbyć się w najbliższą niedzielę to wygrałoby je Prawo i Sprawiedliwość, na które chęć głosowania w najnowszym sondażu zadeklarowało 33,5 proc. ankietowanych. Na drugim miejscu znalazła się Polska 2050 Szymona Hołowni z wynikiem 21,9 proc. poparcia. Trzecie miejsca zajęła Koalicja Obywatelska zdobywając 12,1 proc. głosów: – Wpływ ma na to najprawdopodobniej sytuacja wokół unijnego Funduszu Odbudowy i Krajowego Planu Odbudowy. KO wstrzymało się od głosowania za ratyfikacją decyzji o zwiększeniu zasobów własnych Unii Europejskiej – czytamy na rfm24.pl.

Kolejne miejsce w sondażu z wynikiem 9,6 proc zdobyła Lewica, jak zauważono decyzja o tym, by współpracować z PiS w sprawie Krajowego Planu Odbudowy, nie sprawiła, że ugrupowanie drastycznie straciło, ale też nie dało większego odbicia w poparciu. Do Sejmu, wg badania, dostałyby się też: Konfederacja z 8,6 proc. poparcia. Poza parlamentem znalazłaby się PSL-Koalicja Polska, na którą głos zadeklarowało oddać 4,3 proc. osób. 


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
do opzycji
do opzycji
2 lat temu

nie wypracowano żadnych metod postępowania !