fbpx

Pilne! Próba zamachu na policjantów pod jednym z komisariatów. Co kierowało zamachowcem?


2 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Dzisiaj na swoim Twitterze policja poinformowała o bardzo niepokojącym precedensie. Pewien 23- latek chciał zabić policjantów. Mężczyzna zamierzał zdetonować auto policji. Cała akcja wydarzyła się pod jednym z warszawskich komisariatów.

Zdarzenie miało miejsce w nocy, w weekend. Młody chłopak podjechał pod komisariat. Chciał przyciągnąć na dwór policjantów, więc użył klaksonu. Na szczęście policjanci złapali niedoszłego sprawcę i chłopak trafił do policyjnego aresztu. Materiały jasno wskazują na próbę zabójstwa. Teraz niedoszłym sprawcą zajmie się prokuratura.

Ta sytuacja stworzyła realne zagrożenie dla pełniących nocną służbę policjantów. Jednak, jak informuje post na Twitterze warszawskiej policji, przez ostatnie tygodnie na nich spadł duży hejt. Komentarze pod postem są interesujące. Internauci zarzucają, że zachowanie policji również nie jest odpowiednie. Ludzie twierdzą że mundurowi używają gazu i pałek bez powodu, niektórzy nawet porównują działania ówczesnej policji do milicji.


Z pewnością zachowanie 23-latka jest karygodne i nie powinno się zdarzyć. Nie zmienia to jednak faktu, że hejt na mundurowych może mieć swoje korzenie, chociażby w strajkach kobiet.

Warszawa idzie w tango. Nowe formy protestu. Efekty świetlne – Policja

Rolują policjantów? Komendant wysłał depeszę, że wypłaty nagród wstrzymane, a ministerstwo twierdzi, że wszystko w porządku.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
3
NIE WIERZĘ