fbpx

Płk. Mazguła bez pardonu do PiS: “Będzie i na waszą okupację szczepionka utylizacyjna”


1 comment, 3 Udostępnienia

Pułkownik Adam Mazguła, człowiek, który nieustannie walczy z PiS-władzą, opublikował na Facebooku najnowszy felieton uderzający w ekipę dobrej zmiany. Emerytowany pułkownik opisuje jak pandemia koronawirusa wpłynęła na los jego i bliskich oraz w bezpardonowych słowach wskazuje kto stoi za chaosem w państwie.

Nie doczekałem się żadnej szczepionki, ani nawet prawa do rejestracji. Jednak doczekałem się pozytywnego wyniku testu na covid 19, gorączki, bólu, kaszlu, duszności…Doczekałem się widoku żony, cierpiącej bardziej niż ja, przygaszonej całej rodziny i zagubionego w tym wszystkim psa. Musimy to przeżyć. Tak wielu przyjaciół pożegnaliśmy w ostatnim roku, często młodych, którzy mogli cieszyć się życiem.

Pandemia nie straszna politykom PiS

Jednak natychmiast uderza mnie myśl, że przecież nie słyszałem, aby pandemia zniszczyła jakiegokolwiek członka PiS-u? Przypadek? Nie sądzę! Czy zatem to ich środek walki o trwałość władzy? Przecież imponują inicjatywą. PiS-bandyci ani na chwilę nie przestają łupić narodu, wymyślają nowe podatki i sposoby, jak tu ukraść więcej i więcej. Na koszt społeczny nie ustają narady PiS-owskich „nowych elit” w celu opracowania innowacyjnych metod cichych wzbogaceń, przekupywania wyborców parafialnej akceptacji dla pedofilii w kościołach i przemocy domowej, nowych faszystowskich organizacji i wodzów nienawiści.

Bezwzględne działanie władzy wbrew Konstytucji

Rasa PiS-panów kwitnie wybitnymi specjalistami braku logiki i realizacji zachcianek indywidualnych, które poprzez system zakazów, fałszywej troski o zdrowie, pozwala dorabiać się członkom władzy na krzywdzie całych grup społecznych. Kradną, wykupują majątki, łupią przedsiębiorców, szkalują przeciwników politycznych, dofinansowują swoich, wspierają bandytyzm kiboli i faszyzm przykościelny. Wszystko to wbrew konstytucji, wbrew interesowi obywateli, wbrew gospodarce, ale w interesie przestępczej i bezkarnej PiS-władzy, która bezwzględnie i podle wykorzystuje pandemię do radykalnego wzmocnienia swoich nielegalnych interesów.

I na Waszą okupację znajdzie się szczepionka…

Zapewniam was zorganizowana zarazo pasożytów politycznych, ciebie, brudny psychopatyczny bandyto, ciebie, przestępco generalny kraju, ciebie, zawodowy propagandowy kłamco i oszuście… będzie i na waszą okupację szczepionka utylizacyjna. Ta myśl motywować mnie będzie w leczeniu, z dala od waszego najlepszego na świecie systemu izolacji obywateli od zdrowia i masowych zgonów Polaków nienależących do Zjednoczonej Prawicy. Bo czy słyszał ktoś, aby pandemia zabiła członka PiS-u? Jak utrzymuje propaganda drani, oni się nie szczepią, czekają na swoją kolejkę, ale masowo giną szczepionki, a zaraza, jakoś, jest tylko dla nas.

OFICJALNY FUNPAGE PŁK. MAZGUŁY NA FACEBOOKU: TUTAJ

Nie doczekałem się szczepionki, ani nawet prawa do rejestracji. Jednak doczekałem SIĘ pozytywnego wyniku Testu na … Opublikowany przez Adam Mazguła & nbsp; Niedziela, 21 marca 2021


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 3 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
7
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
POlonofoby demolują Polskę
POlonofoby demolują Polskę
11 miesięcy temu

Tego zdrajcę i POlonofoba Służby Specjalne POwinny dyskretnie zdjąć. To wyjatkowa antyPOlska kanalia SBecka w mundurze