fbpx

Płk Mazguła ostro: Fleja z rozpiętym rozporkiem i kucharka dokonali zamachu w Polsce


1 comment, 8
Kaczynski_Mazgula_Nos
Subksrybuj nas na Google News

Pułkownik Wojska Polskiego w stanie spoczynku, Adam Mazguła postanowił ostro skomentować czwartkowy wyrok TK w sprawie kadencji RPO, Adama Bodnara. Wskazał odpowiedzialnych za zniszczenie w Polsce państwa prawa i “nazwał rzeczy po imieniu”.

Tym samym Adam Mazguła dołączył do osób krytykujących TK Julii Przyłębskiej. Mazguła nazywa panią prezes “towarzyszką kucharką” a prezesa Prawa i Sprawiedliwości “fleją narodową z rozpiętym rozporkiem”.

– Towarzyszka Kucharka (TK) dokonała zamachu na Konstytucję RP. Wszystko zgodnie z okupacyjnym planem PiS i zasadą, że “czym gorzej dla obywateli, tym lepiej dla PiS”. Upadek Polski trwa. Obywatele nie będą mieli swojego rzecznika, bo wybitny Adam Bodnar był za dobry w pełnieniu swojej funkcji i obronie obywateli przed zamordyzmem władców – stwierdził

 Towarzysz Kaczyński (TK) świętuje swoje bezkarne niszczenie Polski. Właśnie układa się z Węgrami i włoskim miłośnikami Putina oraz zapowiada walkę z Unią Europejską. Obywatele Polscy skazani są na łaskę i niełaskę brudnej flei narodowej z rozpiętym rozporkiem. Teraz już partyjna milicja może bezkarnie tłuc, bandyta generalny zamykać, Kurski pluć, Terlecki kpić, Obajtek oszukiwać, Czarnecki kraść… Pozostali niszczyć Polskę, sprowadzać pociągi ze światowymi odpadami, wyrzynać lasy i puszcze, zatruwać powietrze i zgodnie z przykazaniem biskupów “czynić sobie ziemię poddaną”. A ty popieraj, głosuj, dumny bądź jak paw, krzycząc radośnie – “Jarosław, ty nam Polskę zbaw” – skrytykował pułkownik.

Towarzyszka Kucharka (TK) dokonała zamachu na Konstytucję RP. Zgodnie z okupacyjnym planem PiS i Zasada, že „Czym gorzej … Opublikowany przez Adam Mazguła & nbsp; Czwartek, 15 kwietnia 2021


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 8

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
3
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
5
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
1
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
2
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
38
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
probus
probus
1 rok temu

Dziadzio Stasiek parkuje starego rozgruchotanego maluszka pod sejmem.
Wyskakuje ochroniarz:
– Panie, zjeżdżaj pan stąd! To jest sejm, tu się kręcą posłowie i senatorowie. Także ministrowie, a nawet pan prezes. 
Dziadek na to:
– Ja się nie boję, mam alarm! 
 PS. “Prawi i sprawiedliwi? Kompetentni?” – http://probus.blogspot.com/2015/12/prawi-i-sprawiedliwi-kompetentni.html  Czy cokolwiek nie jest prawdą?