fbpx

Płk. Mazguła ostro zaatakował Witek i Gosiewską! “Witek i ty Gosiewska, nie życzę sobie waszych smrodów intelektualnych w przestrzeni publicznej. Nie ośmieszajcie Polaków smutne niedojdy”


7
Subksrybuj nas na Google News

Pułkownik Adam Mazguła opublikował na swojej stronie na Facebooku felieton, w którym uderza w zdemoralizowaną władzę PiS. Wojskowy w stanie spoczynku zawsze nazywa rzeczy po imieniu – tak jest i dzisiaj. Oberwało się Gosiewskiej, Witek oraz “człowiekowi z łupieżem na głowie”.

Starcie prawdy i kultury z PiS-chamstwem

Człowiek z łupieżem i wytwórca jadu narodowego przy pomocy swoich nie najwyższych lotów intelektualnych PiS-bab, usiłował zamknąć usta Rzecznikowi Praw Obywatelskich Adamowi Bodnarowi w sejmie.

Witek to ta historyczka, która o Katyniu czytała z przedwojennych książek oraz hiena smoleńska Gosiewska, zderzyły się z wysoką kulturą profesora prawa, zaangażowanego i prawego człowieka. PiS-baby przerywały, ograniczały wystąpienie, starały się poniżyć i upokorzyć prelegenta obywatelskiego i ostatecznie zastosowały władcze limity swojego łajdactwa.

Klub PiS-reżimu opuścił salę obrad, bo spotkanie z prawdą i kulturą osobistą Adama Bodnara były dla nich intelektualnie niedostępne. Każda władza, której leży na sercu najlepsze sprawowanie swoich władczych funkcji, byłaby wdzięczna za pełny opis swoich błędów w stosunku do obywateli. Jednak reżim wie, jak łamie prawa obywatelskie, Konstytucję i niezbywalną godność obywateli i nie chce słuchać o swoim łamaniu prawa, bo ona błędów nie popełnia.

Wszystko to robi świadomie i w tajemnicy przed uciskanymi. Dziwi mnie jednak, że tak mało było na sali obrad tych, którzy powinni popierać Adam Bodnara. Czyżby i im spaliły się zwoje mózgowe?

Pani Witek i ty Gosiewska

Pani Witek i ty Gosiewska, nie życzę sobie waszych smrodów intelektualnych w przestrzeni publicznej. Nie ośmieszajcie Polaków smutne niedojdy. Dziękuję z całą posiadaną mocą Adamowi Bodnarowi, za prawość, kulturę i uczciwość, która promieniuje niezwykłą mocą na państwo człowieka z łupieżem. Adam Mazguła

POLUB FUNPAGE PUŁKOWNIKA!


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

7

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
43
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
3
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments