fbpx

Płk. Mazguła wysyła PiS w kosmos! “Odesłać ekipę PiS-gangsterów do Putina!”


4 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Pułkownik Adam Mazguła w ostrych słowach zabrał głos na temat obozu władzy PiS. Oficer sugeruje, że partia Jarosława Kaczyńskiego powinna być odesłana tam gdzie jej miejsce, czyli do towarzyszy rosyjskich.

Zwiększona aktywność medialna Antoniego Macierewicza i rocznica katastrofy smoleńskiej to świetna okazja dla przewodniczącego Antoniego, by forsować teorie dotyczące katastrofy smoleńskiej.

Przyczyną tej tragedii była eksplozja najpierw w lewym skrzydle, potem w centropłacie. Piloci polscy wypełnili wszystkie swoje obowiązki – przekonywał w ostatnim czasie Macierewicz.

Mazguła z “grubej rury”

Na temat szalonej aktywności Antoniego Macierewicza wypowiedział się na Facebooku płk Adam Maguła. Oficer nazywa wiceprezesa PiS “agentem”.

Wszystkie demokratyczne kraje odsyłają agentów Putina. Powodem jest rozpychanie się łokciami Rosji w świecie, aneksję Krymu, walki w Donbasie, ingerencje w wybory innych krajów, militarne zaangażowanie po stronie reżimów, otrucie i więzienie Nawalnego, szerzenie nienawiści, skłócanie i osłabianie narodów, … Zastanawiam się, kiedy do Putina odeślą Antoniego smoleńskiego. Agent, który wsławił się dewastacją armii, likwidacją polskiego wywiadu i kontrwywiadu oraz przekazaniem raportu do ambasady rosyjskiej ma biuro w MON z dostępem do tajnych informacji i łączności specjalnej, ochronę żandarmerii, limuzynę rządową i miliony na tajne operacje pod kryptonimem Komisja Smoleńska. Udaje niezrównoważonego mitomana, a jednak jest wpływowym wiceprzewodniczącym partii rujnującej Polskę – pisze Mazguła o Macierewiczu.

Jeśli tacy ludzie utrzymywani są na szczytach władzy, to pewnie cała ta ekipa PiS-gangsterów powinna być odesłana do Putina? – dodał.

Wszystkie demokratyczne kraje odsyłają agentów Putina. Powodem JEST rozpychanie SIĘ łokciami Rosji w Świeciu, aneksję … Opublikowany przez Adam Mazguła & nbsp; Wtorek, 20 kwietnia 2021

Zgadzacie się z Pułkownikiem? Puszczajcie dalej!


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

4 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
7
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments