fbpx

Policjantka wspiera demonstrantów -Jeden z najlepszych momentów manifestacji na wrocławskich ulicach


2 comments, 5
Subksrybuj nas na Google News

Protesty kobiet i wspierających je mężczyzn rozszerzają się już na wszystkie miasta w Polsce. Policja na większości z nich zachowuje się jak rządowe ZOMO. Mamy wiele przykładów łącznie z zatrzymaniem europosła, co dop tej pory sie nie zdarzało. Są jednak wyjątki.

W kolejny dzień protestów na wrocławskich ulicach internauta zarejestrował Policjantkę, która stała obok radiowozu i klaskała przechodzącym policjantom. To niesamowity widok i na razie tylko wyjątek.

Chyba jeden z najlepszych momentów manifestacji na wrocławskich ulicach. Pani Policjantka macha do nas i bije brawo. Ludzie machający i klaszczący z balkonów, kierowcy trąbiących na ulicach wielka solidarność z kobietami – napisał w komentarzu do filmu

“Przykład” innej policjantki. Niestety przykładów zupełnie odmiennego zachowania funkcjonariuszy rejestrujemy więcej. Gołym okiem widać że policjanci są z góry źle nastawieni do demontujących. Prowokacje to już standard.

Na filmie widać jakaś wymianę zdań pomiędzy funkcjonariuszem i demonstrantem. Kiedy demonstrujący odchodzi policjant rzuca się na niego od tyłu i powala na ziemie. Pomaga mu przy tym policjantka. Z całą pewnością zastosowane w tym przypadku środki nie są zgodne z prawem. Policja nie ma prawa w ten sposób reagować jeżeli obywatel nie stawia czynnego oporu.

Co gorzej ta sytuacja miała miejsce na oczach posłanki i dziesiątek ludzi, oznacza to że Policjant czuł się na tyle bezkarnie, że był pewien uniknięcia kary za taką interwencję. Ktoś musiał mu na to pozwolić.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 comments, 5

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
1
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
adda
adda
6 miesięcy temu

No cóż jest Pani Policjantka i reżimowa policjantka

Albin Becherowski
6 miesięcy temu

atak policjanta z tyłu na obywatela jest przestępstwem!!!