fbpx

Pomysł Lecha Wałęsy szeroko komentowany. “Pozbawić ich majątków i wszystkich zarobków, które kosztem Polski osiągnęli”


1 comment, 7
Subksrybuj nas na Google News

Lech Wałęsa wezwał do stworzenia list z nazwiskami osób, które jego zdaniem, odpowiadają za to, iż Polska traci pieniądze. Listy te mają się przydać, gdy w Polsce zmieni się władza, aby „obciążyć tylko tych, którzy wspierają takie rządzenie, wspierają niszczenie Polski” – stwierdził.

Były prezydent wyjawił własny plan na to, jak odzyskać pieniądze, które obecnie traci Polska. Zaapelował do „mądrych osób”, by pomogły mu wcielić ów plan w życie.

Wałęsa nawołuje do tworzenia list osób, które trzeba będzie rozliczyć

W najnowszym filmie Lecha Wałęsa porusza temat pieniędzy i strat, jakie ponosić ma Polska w wyniku „głupiego rządzenia”.

– Zabieram dziś głos, bo nie mogę po prostu wytrzymać. Straszne miliardy tracimy przez głupie rządzenie, przez złe zachowanie. Będziemy spłacać te długi, zabiorą nam pieniądze, które nam się należą. I dlatego moim zdaniem, tak nie może być – mówi zaniepokojony Lech Wałęsa.

Były prezydent proponuje, by „paru mądrych ludzi” jak najszybciej sporządziło listy osób, które odpowiadać mają za owe straty finansowe. Listy te mają się przydać, gdy władzę odzyskają „odpowiedzialni ludzie”.

– Wtedy to ci, którzy się wzbogacili, którzy nagrabili pieniądze polskie, aby potrącić im te wszystkie straty, do których ich rządzenie doprowadziło. Bo nie można karać niewinnych ludzi, którzy się nie zgadzali z takim rządzeniem – twierdzi były prezydent.

W emocjonującym, krótkim filmiku Wałęsa wyraźnie daje do zrozumienia, że czeka na powrót sprawiedliwości. Zwraca się też do internautów, by wspólnie z nim pomyśleli, jak „stratami, które niepotrzebnie ponosimy, obciążyć tylko tych, którzy wspierają takie rządzenie, wspierają niszczenie Polski”.

– Liczę na to, że wymyślimy skuteczne metody, by pozbawić ich majątków i wszystkich zarobków, które kosztem Polski osiągnęli – wyraził nadzieję Lech Wałęsa.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 7

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
5
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gość 1
Gość 1
1 miesiąc temu

Zrobić jak w Norymberdze, najpierw areszt i konfiskata majątku, a dopiero później udawadnianie wszystkich przekrętów i przewinień.