fbpx

Prezes Kaczyński też wybrał jacht do odpoczynku. Skromniejszy niż jacht Szumowskiego.


3 Udostępnienia
FOT Joachim Brudziński
Subksrybuj nas na Google News

Joachim Brudziński opublikował na Twitterze zdjęcia z urlopu prezesa Kaczyńskiego. Zdjęcia opublikowane były o czwartej rano, czyli można się domyśleć że wypoczynek przebiega bardzo aktywnie.

Adam Bielan nawiązał do jachtu na którym wypoczywa Szumowski

Nie chcę ujawniać prywatnych planów Jarosława Kaczyńskiego, nie jestem do tego uprawiony. Zawsze wyjeżdżał na wakacje raczej w Polsce. Nie jest na Wyspach Kanaryjskich – powiedział europoseł w Polsacie, nawiązując do byłego ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego, który na miejsce swojego wypoczynku wybrał właśnie jedną z hiszpańskich wysp.

Na komentarz pozwolił sobie też Donald Tusk, ale natychmiast w obronie Szumowskiego odpowiedział Sasin: Tusk to “hejt i dno”. Tak broni odpoczywającego Szumowskiego na jachcie znajomego biznesmena.

Kaczyński zwiedza Zalew Szczeciński i kanały dopływowe

“Jak co roku prezes Jarosław Kaczyński dokonał inspekcji swojej wyspy i swojego stada” – napisał na Twitterze Joachim Brudziński. Tym samym zdradził, gdzie szef PiS udał się na wakacje. Jak co roku wybrał towarzystwo Joachima Brudzińskiego.

W tym roku zapewne ze względu na schorzenia Prezesa panowie wybrali żeglowanie po Zalewie Szczecińskim. W 2017 r. Brudziński towarzyszył Kaczyńskiemu w wycieczce nad Dunajec. Politycy zdobyli szczyt Koziarza.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

3 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
3
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments